Ekspansja Media Expert we Wrocławiu

Sklep Media Expert, Terg SA

Sklep Media Expert, Terg SA

Od grudnia 2013 roku we Wrocławiu będą działały cztery elektromarkety sieci Media Expert

Na powierzchni ponad 5 tys. mkw., w czterech elektromarketach, klienci znajdą ponad 100 tys. różnych produktów znanych marek. Media Expert zatrudnia blisko 4 tys. osób, w tym 100 osób z lokalnego rynku.

– Na wrocławskim rynku wkrótce będą funkcjonowały łącznie 4 sklepy Media Expert. Jeden z nich to zupełnie nowy salon zlokalizowany w Centrum Handlowym Marino. Ponownie po remoncie otwieramy także sklep w Galerii Helical. Otwarcie nowych lokalziacji zaplanowaliśmy na 12 grudnia 2013 roku – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Marcin Żakowski, dyrektor ds. nieruchomości Terg SA.

Terg SA na grudzień 2013 roku zaplanował łącznie otwarcie 9 sklepów.

– 4 i 5 grudnia ruszyły nowe sklepy w Ełku i w Nowym Dworze Mazowieckim. W drugim tygodniu grudnia planowane są cztery otwarcia, a w trzecim – kolejne dwa – wyjaśnia  Marcin Żakowski.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Każdego roku powstaje około 50 nowych elektromarketów pod charakterystycznym logo ze znakiem play. Obecnie w ramach sieci działa 270 placówek, a marka Media Expert obecna jest na rynku od ponad 10 lat.

Media Expert jest obecny przede wszystkim na rynkach miejscowości do 100 tys. mieszkańców.

Sieć Media Expert w roku 2012 przystąpiła do największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej – Euronics International, przyczyniając się do znacznego powiększenia wolumenu sprzedaży grupy, osiągającej w 30 krajach europejskich 16 mld euro sprzedaży w 11 ty. lokalizacjach, docierających  do 600 mln konsumentów.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016

One Response

  1. ptasznik