Savills wzmacnia Dział Kompleksowych Usług dla Nieruchomości

Robert Kubiak, Savills

Robert Kubiak, Savills

Robert Kubiak dołączył do Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills (Real Estate Management Services) na stanowisku Associated Director, szef Działu Finansów i Systemów Biznesowych

Robert Kubiak będzie odpowiadał za nadzór nad zespołem zarządców nieruchomości ds. finansów oraz wdrożenie i rozwój systemów informatycznych wykorzystywanych w Savills. Kubiak specjalizuje się w zarządzaniu informacją, w szczególności w raportowaniu komercyjnym i finansowym, budżetowaniu, sprawozdawczości finansowej i due dilligence. Będzie on pracował nad usprawnieniem procesów biznesowych, w tym – przepływu informacji i dokumentów.

Robert Kubiak ma ośmioletnie doświadczenie w zakresie finansów i systemów informatycznych w branży nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, pracował w DTZ jako kierownik w dziale finansowym ds. obsługi kluczowego klienta – CBRE Global Investors (poprzednio ING REMS). Na tym stanowisku odpowiadał za zarządzanie zespołem finansowym, który świadczył usługi finansowe pięciu centrom handlowych oraz trzem budynkom biurowych, w tym Centrum Handlowemu Złote Tarasy w Warszawie.

Tagi:

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016