Więcej rozrywki w Galerii S

Galeria S

Galeria S w Siedlcach powiększa ofertę rozrywkową. Do grona najemców dołączył Calypso Fitness Club, który wynajął ponad 1000 mkw. Sieć klubów Calypso liczy obecnie 18 placówek zlokalizowanych w różnych miastach Polski

Galeria S to obiekt handlowy o powierzchni najmu 26 tys. mkw., powstający w centrum miasta, u zbiegu ul. Piłsudskiego i Wojskowej. Otwarcie Galerii S przewidziano na koniec marca 2014 roku.

Inwestorem i generalnym wykonawcą Galerii S jest siedlecka firma Konstantego Strusa. Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Obecnie firma realizuje dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku, a także kilkanaście inwestycji o charakterze mieszkaniowym.

Jak już informowaliśmy w ostatnim czasie, budowa Galerii S wkroczyła w końcową fazę realizacji. Obecnie trwają prace związane z wykończeniem jej wnętrz oraz z zagospodarowaniem terenu wokół niej.

Architektem obiektów jest firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Reklama

Atrium Promenada 20.05-03.06.16