Diverse w Bolesławiec City Center

Bolesławiec City Center

Bolesławiec City Center

Od 15 lutego br. oferta fashion & style Galerii Bolesławiec City Center zostanie poszerzona o sklep należący do marki Diverse. Obecnie trwają ostatnie prace związane z aranżacją i zatowarowaniem lokalu o powierzchni ponad 178 mkw. zlokalizowanym na poziomie +1.

– W należącym do nas obiekcie znajdują się wiodące, polskie brandy, takie jak Reserved, Cropp, Mohito, House i Sinsay.Cieszymy się, że w najbliższych dniach dołączy do nich Diverse. Naszą galerię odwiedziło od momentu otwarcia (listopad 2012) ponad 2 mln klientów. Jestem przekonana, że nasz nowy najemca będzie zadowolony nie tylko z frekwencji, ale także obrotów – powiedziała Edyta Bystra, kierownik projektu Antan Development Polska.

Diverse jest firmą odzieżową, która powstała w 1993 roku. Oferta marki to połączenie kreatywnych pomysłów i solidnych rozwiązań. Fasony i kolorystyka kolekcji współgrają z najnowszymi trendami mody na rynku światowym. Diverse jako koncept multibrandowy funkcjonuje w ponad 200 punktach detalicznych zlokalizowanych na terenie Polski.

Galeria Bolesławiec City Center to pierwszy projekt w Polsce zrealizowany przez niemiecką grupę kapitałową Antan, która w ostatnich latach zarządzała ponad 500 tys. mkw. powierzchni komercyjnej w Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Izraelu. Obecnie Antan Development Polska przygotowuje do realizacji kolejny projekt galerii handlowej w Kaliszu, dysponuje również innymi gruntami w południowo-zachodniej Polsce. Lokalnym oddziałem firmy, którego biuro znajduje się we Wrocławiu, kieruje Edyta Bystra.

Antan Development Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 roku.

Reklama

Galeria Jurajska