Eurocash Cash&Carry na SCF 2014

Eurocash Cash&Carry

Eurocash Cash&Carry

Podczas Shopping Center Forum 2014 Winter Edition będzie można spotkać się z przedstawicielami Eurocash Cash&Carry na stoisku wystawienniczym o numerze 1.3. Wydarzenie będzie miało miejsce 6 lutego w warszawskim hotelu Hilton.

– Uczestnictwo w Shopping Center Forum pozwala na prezentację realizowanych projektów oraz ofert w atmosferze profesjonalizmu, daje możliwość nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi inwestorami – mówi w rozmowie z Retailnet Mariusz Dudek, menedżer działu ekspansji Eurocash Cash&Carry.

– W ramach naszej prezentacji na Shopping Center Forum pragniemy zaprosić do współpracy inwestorów, deweloperów, właścicieli gruntów oraz właścicieli hal magazynowych. Inwestycja w ramach współpracy z Grupą Eurocash to przede wszystkim gwarancja stabilnej, partnerskiej współpracy – dodaje Mariusz Dudek.

Eurocash Cash&Carry to ogólnopolska sieć hurtowni spożywczo-przemysłowych. Firma jest obecna w 160 lokalizacjach na terenie całego kraju. W ciągu najbliższych dwóch lat planuje realizację kolejnych 40 inwestycji. Hale o średniej powierzchni ok. 2,2 tys. mkw. zlokalizowane są na działkach wielkości ok. 6 tys. mkw., przy głównych drogach, z doskonałą komunikacją.

Grupa Eurocash obsługuje 19 proc. rynku spożywczego w Polsce.

Otwarciem zimowego Shopping Center Forum 2014 będzie Welcome Mixer, który odbędzie się wieczorem 5 lutego także w warszawskim hotelu Hilton. To w tym czasie odbędą się już pierwsze rozmowy biznesowe. Dzień później w warszawskim Klubie Platinium odbędzie się After Party, które zakończy Shopping Center Forum 2013 Winter Edition.

Więcej informacji na temat Shopping Center Forum 2014 Winter Edition znajduje się na stronie scf2014winter.retailnet.pl.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016