SCF: biznesowa atmosfera przy stoisku RE project development

Stoisko RE project development

Stoisko RE project development

Firma RE project development, wystawca Shopping Center Forum 2014 Winter Edition, zaprezentowała na stoisku 5.1. Centrum Handlowe Ferio Wawer, które powstanie w Warszawie.

– Rozpoczęcie budowy Ferio Wawer rozpoczynamy już za kilka tygodni, a zatem Shopping Center Forum Winter Edition okazało się znakomitym miejscem na zaprezentowanie tego projektu szerokiemu gronu najemców. Z rozmów przeprowadzonych podczas Forum wynika, że projekt spełnia oczekiwania naszych potencjalnych partnerów biznesowych. Odbyliśmy wiele ciekawych rozmów i negocjacji. Mam nadzieję, że wkrótce zaowocują one podpisaniem kolejnych umów najmu – powiedziała w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Chruściel, Letting Manager w RE project development sp. z o. o.

Przypomnijmy: firma RE project development w ostatnim czasie otrzymała pozwolenie na budowę obiektu. Projekt przewiduje rewitalizację znajdujących się na byłych terenach zakładów ZWAR zabytkowych hal fabrycznych.

Ferio Wawer będzie miało 22 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 12,3 tys. mkw. powierzchni najmu. Obiekt powstanie na terenie dzielnicy Wawer w Warszawie Międzylesiu, u zbiegu ulic Szpotańskiego i Żegańskiej. Wśród najemców są m.in. Delikatesy Alma, Fitness Calypso czy Lodziarnia Grycan.

– Pomimo tego, że otwarcie naszego obiektu planowane jest na III kw. 2015 roku, już teraz widzimy duże zainteresowanie inwestycją. Nasze stoisko w ciągu całego czasu trwania Forum chętnie odwiedzało wielu uczestników targów – dodaje Magdalena Chruściel.

Raiffeisen evolution project development jest firmą z branży nieruchomości, działającą w Austrii oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Główna siedziba firmy mieści się w Wiedniu.

Wizualizacja Ferio Wawer

Wizualizacja Ferio Wawer

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016