Leopark: ukraińska marka debiutuje na polskim rynku

Leopark, Bonarka City Center

Leopark, Bonarka City Center

Ukraińska marka Leopark jest nowym na polskim rynku konceptem wewnętrznego placu zabaw dla dzieci. Pierwszy lokal sieci zostanie otwarty w Krakowie. Otwarcie planowane jest pod koniec lutego 2014 roku.

Leopark w Bonarka City Center zajmie lokal o powierzchni 579 mkw. na poziomie +1 naprzeciwko Cinema City. Plac wyposażony będzie w najwyższej jakości, bezpieczne sprzęty do zabaw ruchowych, ogólnorozwojowych i edukacyjnych dostosowanych do potrzeb i umiejętności dzieci w różnych przedziałach wiekowych. W kwestii wyposażenia Leopark współpracuje ściśle z niemieckimi producentami posiadającymi wieloletnie doświadczenie na tym rynku.

Leopark w Bonarka City Center będzie pierwszym obiektem marki w Polsce. Do tej pory koncept rozwijał się na Ukrainie, gdzie odniósł duży sukces rynkowy.

– Obiekty Leopark są bardzo profesjonalnie przygotowane i realizowane z dużym rozmachem. Patrząc na projekty rozwiązań planowanych w Bonarce z perspektywy dorosłego, można naprawdę pozazdrościć dzieciakom zabawy i emocji, których będą tu doświadczać. Myślę, że Leopark ma szansę stać się silnym magnesem przyciągającym do naszego centrum rodziny z dziećmi – komentuje Iwo Knopik, Marketing Coordinator, Bonarka City Center.

Centra rozrywki dla dzieci Leopark w zależności od lokalizacji mają do 50 do 1,5 tys. mkw. powierzchni. Małe koncepty przeznaczone są do takich lokalizacji, jak kawiarnie i hotele (od 50 do 200 mkw.). Większe formaty (od 500 mkw. do 1,5 tys. mkw.) znajdują się w centrach handlowo-rozrywkowych.

Tagi:

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016