Multimarket Jula w Szczecinie

Sklep Jula

Sklep Jula

Szwedzka sieć multimarketów Jula 11 marca br. uruchomi 11. sklep w Polsce. Nowa placówka ruszy w marcredo Center Szczecin i zajmie powierzchnię 3 tys. mkw.

– W Szczecinie zaczyna się nowy rozdział naszej historii – druga dziesiątka sklepów ma swój początek w stolicy zachodniego wybrzeża. Odkąd w listopadzie 2011 roku powstały nasze pierwsze sklepy, wkroczyliśmy na ścieżkę szybkiego rozwoju i rok 2014 inaugurujemy otwarciem właśnie w Szczecinie. Jula to zupełnie nowa formuła na polskim rynku – koncepcja multimarketu. Ta nazwa najlepiej oddaje naszą specyfikę, bo Jula nie ma w Polsce swojego odpowiednika – takiego sklepu jeszcze w Szczecinie nie było – powiedział Daniel Adamiuk Country Manager Jula.

Od 11 marca mieszkańcy Szczecina i okolic będą mogli wybierać z ponad 14 tys. produktów, jakie ma w swojej ofercie multimarket Jula. W sklepie będzie dostępnych 8 odrębnych działów: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, części i akcesoria samochodowe oraz gospodarstwo domowe.

Jula to rodzinna firma ze środkowej Szwecji. Poza Skandynawią Polska jest pierwszym rynkiem, na którym Jula zdecydowała się zacząć działalność. W Polsce działa obecnie 10 sklepów: w Warszawie (Targówek i Janki), Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu i Bielsku-Białej.

Powierzchnia sprzedaży retail parku marcredo Center Szczecin wynosi około 14 tys. mkw. Obiekt mieści się przy ulicy Andrzeja Struga 31 – jednej z najbardziej uczęszczanych ulic Szczecina. W okolicy znajduje się największe skupisko osiedli mieszkaniowych. Dla klientów dostępnych jest około 400 miejsc.

Reklama

Galeria Jurajska 15-31.05.16