Szersza oferta w Galerii Renova

Galeria Renova

Galeria Renova

Od połowy lutego 2014 roku do grona najemców Galerii Renova dołączyła pasmanteria Po Kokardki. Można tu kupić szeroką gamę produktów do robótek ręcznych, pasmanteryjnych oraz skorzystać z usług krawieckich.

Sklep Po Kokardki ma blisko 30 mkw. powierzchni i jest zlokalizowany na parterze Galerii Renova. Oferuje produkty i narzędzia do robótek ręcznych oraz artystycznych, w tym do decoupage’u, filcowania, szydełkowania, do robótek na drutach, a także szeroki wybór produktów pasmanteryjnych,  do szycia ręcznego i maszynowego oraz haftu. W Po Kokardki można również nabyć przybory i ozdoby do wyrobu biżuterii i skorzystać z usług krawieckich.

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20, to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5.10.15., Wojas oraz szkoła tańca Egurrola Dance i fitness klub Jatomi Pure. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, 3 banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej (m.in. kawiarnia coffeeplace, Noodle w pudle, BurgerMama).

Właścicielem Galerii Renova jest Grupa Napollo (wcześniej znana jako NAP Invest Group). Napollo jest także pomysłodawcą śródmiejskich obiektów handlowych, znanych pod szyldem Centrum Zakupów. W planach inwestora jest budowa tego typu obiektów m.in. w Tarnowskich Górach, Żorach, Świdniku i Sochaczewie.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016