Salon Vistula w Galerii Dominikańskiej

Galeria Dominikańska

Galeria Dominikańska

Od marca br. do grona najemców Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu dołączył salon marki Vistula. Salon zajmuje ponad 125 mkw. powierzchni na parterze centrum. Salon oferuje klasyczną elegancję mężczyznom w każdym wieku. W sklepie sieci panowie mogą znaleźć garnitury, marynarki, spodnie, swetry, koszule, kurtki oraz różnego typu dodatki, jak krawaty czy spinki. Vistula w swoich salonach oferuje też kolekcję toreb męskich (zarówno o charakterze biznesowym, jak casualowym) oraz obuwie na każdą okazję.

Galeria Dominikańska to w pełni wynajęte centrum handlowe klasy A. Jej powierzchnia najmu brutto wynosi około 32,9 tys. mkw. i zajmuje 3 kondygnacje, na których znajdują się 102 lokale, siłownia wynajęta przez AM Fitness Club oraz centrum medyczne LUX MED. Głównymi najemcami są supermarket Carrefour i Media Markt. Pozostałe lokale zajmuje szereg międzynarodowych i lokalnych marek detalicznych, takich jak Van Graaf, Zara, Pull & Bear, Bershka, Benetton, Douglas, Sephora, Mango, Max Mara, New Yorker i Reserved. Dodatkowo galeria oferuje wiele atrakcyjnych punktów gastronomicznych i rozrywkowych. Ponadto w centrum znajduje się ponad 900 miejsc parkingowych.

Galeria Dominikańska została otwarta w 2001 roku. Położona jest w pierwszorzędnej lokalizacji miasta, tuż obok zabytkowej starówki i przy obwodnicy śródmiejskiej. Można do niej dojechać dziewięcioma liniami tramwajowymi i pięcioma liniami autobusowymi, których przystanki są zlokalizowane przed galerią. Szerszy zasięg jej oddziaływania obejmuje ok. miliona potencjalnych klientów, z których 580 tys. mieszka w odległości umożliwiającej dojazd w ciągu 15 minut.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016