Rusza Atrium Felicity w Lublinie

Wizualizacja Atrium Felicity

Wizualizacja Atrium Felicity

Od 20 marca br. działalność rozpocznie najnowsze centrum handlowe w Lublinie. Atrium Felicity to centrum o zasięgu regionalnym, pierwsze tak duże w tym mieście. W ofercie Atrium Felicity znajdzie się komplet znanych marek modowych, takich jak: H&M (po raz pierwszy koncept H&M Home), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, pierwszy w Lublinie salon New Yorker czy wszystkie marki z grupy LPP (modowe: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, aranżacji wnętrz: Home&You) oraz pierwszy w Lublinie salon Tommy Hilfiger.

Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum znajdą się również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity będzie również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn, a także kino wielosalowe Cinema City.

– Atrium Felicity to największy tego typu obiekt oddawany do użytku w tym roku w Polsce – mówi Magdalena Durczyńska, dyrektor Centrum Atrium Felicity. – Jest to pierwszy duży projekt Atrium w Polsce, realizowany zgodnie z europejskimi standardami Atrium. O jego sukcesie świadczą fakty: wysoki poziom komercjalizacji z kluczowymi na polskim rynku najemcami – obiekt jest już skomercjalizowany właściwie w pełni, sprawny przebieg procesu administracyjnego, zrealizowana wokół inwestycji infrastruktura. Atrium Felicity będzie nie tylko miejscem zakupów, ale również spędzania wolnego czasu. Stąd, zaplanowano rozbudowaną strefę kawiarni i restauracji, która zajmie blisko 2 tys. mkw. powierzchni.

Atrium Felicity będzie nie tylko miejscem zakupów, ale również spędzania wolnego czasu. Stąd zaplanowano rozbudowaną strefę kawiarni i restauracji, która zajmie blisko 2 tys. mkw. powierzchni. Pojawią się tam m.in. restauracja sieci Subway, Pizza Dominium, Sushi Ichiban, Sushi Wok, Olimp, KFC. Wśród kawiarni i restauracji w Atrium Felicity znajdą się również: Cukiernia Sowa (Cukiernia Ambasador), You&Me Caffe, Lodziarnia Grycan, La Piazza Bar Cafe Gelateria i RedBerry. W Atrium Felicity znajdzie się również znana wśród mieszkańców Lublina Restauracja Cleopatra.

Powierzchnia najmu galerii wyniosi 75 tys. mkw. Oferta obiektu obejmuje 120 sklepów i punktów usługowych. Dla klientów centrum zaplanowano parking na 3 tys. miejsc. Wyłącznym agentem komercjalizującym projekt jest firma Cushman & Wakefield. Obiekt należy do Atrium European Real Estate Limited.

Z nowymi projektami Atrium Poland Real Estate Management będzie można zapoznać się podczas Shopping Center Forum 2014 na stoisku 6.2. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016