Marka Tiffi w gdańskiej galerii

Alfa Centrum w Gdańsku

Alfa Centrum w Gdańsku

W marcu br. do grona najemców Alfa Centrum Gdańsk dołączyła marka Tiffi, która oferuje odzież damską. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 96 mkw. i zlokalizowany jest na parterze, pomiędzy perfumerią Douglas a salonem Orange.

Oprócz nowych otwarć w Alfa Centrum Gdańsk zmodernizowano salon Big Star, Lara Fabio, Empik oraz Triumph.

Tiffi to polska marka odzieżowa, która powstała w 2003 roku. Ofertę kieruje do współczesnych kobiet. Marka Tiffi jest prężnie rozwijającą się firmą, która obecnie posiada około 100 salonów firmowych, z czego ponad 80 punktów zlokalizowanych jest na terenie całej Polski w prestiżowych lokalizacjach. Pozostałe salony znajdują się na Ukrainie, Kostaryce, Białorusi, Bułgarii oraz Litwie.

W centrum handlowym Alfa Centrum znajduje się 80 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Galeria zlokalizowana jest w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej 41C. Jej całkowita powierzchnia wynosi 55 tys. mkw., zaś powierzchnia najmu to 20 tys. mkw. Wśród najemców Centrum Alfa są marki: Helios, H&M, Stradivarius, Bershka, Cubus, Smyk, Reserved, Empik, Superpharm. Na parkingu o powierzchni ok. 18 tys. mkw. znajduje się ponad 500 bezpłatnych miejsc.

Zarządcą Alfa Centrum jest firma ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o. Już od roku 1965 ECE działa jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej pespektywie. W 189 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 78 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 17 krajach około 17,5 tys. sklepów mieszczących się na powierzchni 6 mln mkw. osiąga obroty na poziomie 21 mld euro rocznie.

Firma ECE Projektmanagement jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Spółka na stoisku 5.3 zaprezentuje swoje centra handlowe.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016