Nowy najemca w CH Auchan Łomianki

CH Auchan Łomianki

CH Auchan Łomianki

Centrum Handlowe Auchan Łomianki rozszerza ofertę dla najmłodszych gości i ich rodziców. W gronie najemców podwarszawskiej galerii handlowej znalazł się sala zabaw dla dzieci Fiku-Miku. Do dyspozycji klientów są nowocześnie wyposażone miejsce zabaw dla dzieci oraz minikawiarnia, w której rodzice mogą obserwować bawiące się pociechy.

Sala zabaw dla dzieci Fiku-Miku została stworzona z myślą o najmłodszych gościach galerii handlowej. Mogą z niej korzystać dzieci w wieku do 12 lat. Główną atrakcją tego miejsca jest plac zabaw o powierzchni ponad 200 mkw. wyposażony w zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, miniścianki wspinaczkowe, tunele, ruchome mostki i wiele innych. Z kolei dla najmłodszych dzieci przygotowano kącik malucha. Sala zabaw Fiku-Miku zajmuje lokal o powierzchni 247 mkw.

Fiku-Miku w Centrum Handlowym Auchan Łomianki jest już trzecią salą zabaw tej marki w województwie mazowieckim. Dwie pozostałe działają w Warszawie na Pradze Południe.

Centrum Handlowe Auchan Łomianki zostało otwarte w 2012 roku. Immochan konsekwentnie rozszerza ofertę modową galerii, by była ona w pełni komplementarna i wpisywała się w potrzeby mieszkańców północnej części Warszawy i okolic.

Centrum Handlowe Auchan Łomianki mieści się przy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Klienci na 30 tys. mkw. powierzchni handlowej mają do dyspozycji blisko 100 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. Wśród nich znajdują się m.in. H&M, Smyk, Reserved, Mohito, C&A, Home&You, Sephora, Apart, Kruk, Camaieu, CCC, Wojas, Ryłko, Symbiosis, Centro, Kari, Vistula/Wólczanka, Bytom, Orsay, Promod, Calzedonia, Intimissimi, Yves Rocher, Inglot, Barakuda czy Empik. Centrum Handlowe posiada 1820 miejsc parkingowych, w tym 25 dla osób niepełnosprawnych.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4. Więcej informacji nt. Forum znajduje się tutaj.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016