Najemca gastronomiczny w Atrium Kasztanowa

Atrium Kasztanowa

Atrium Kasztanowa

W kwietniu poszerzy się oferta gastronomiczna Atrium Kasztanowa – do grona najemców dołączy naleśnikarnia „Nasz Naleśnik”. Najemca zajmie ponad 28 mkw. powierzchni centrum. W ofercie lokalu znajdzie się bogaty wybór naleśników z 79 różnymi nadzieniami.

W ubiegłym tygodniu do grona najemców Atrium Kasztanowa dołączył supermarket spożywczy Intermarché, który zlokalizowany jest na parterze. W ostatnim czasie zostało oddane do użytku dodatkowe boczne wejście do centrum, które ułatwia dotarcie do pasażu oraz supermarketu.

Atrium Kasztanowa w Pile ma ponad 12 tys. mkw. powierzchni najmu. Oferta centrum to 65 sklepów i lokali usługowych, w tym m.in.: elektromarket Media Expert i 4-salowe kino Helios. Wśród głównych najemców centrum znajdują się takie marki, jak: H&M, Reserved, Sephora, Mohito, Camaieu, Pawo, Wojas, Funk’n’Soul, Diverse, CCC, Cropp, House, Esotiq, Monnari, Home&You, Apart, Ochnik. Dla klientów Atrium Kasztanowa przeznaczono 355 miejsc parkingowych.

Atrium to  spółka sektora nieruchomości, specjalizująca się w inwestowaniu, budowie i zarządzaniu centrami handlowymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Według stanu na dzień 30 czerwca 2013 roku (i nie licząc Galerii Dominikańskiej nabytej w sierpniu 2013 roku za kwotę 151,7 mln euro) grupa była właścicielem 156 obiektów handlowych o wartości rynkowej 2,2 mld euro, zlokalizowanych w 7 krajach (głównie w Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji i w Rosji, a ponadto na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie) o łącznej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,245 mln mkw. W 2012 roku spółka Atrium osiągnęła dochód brutto z najmu w wysokości 193,5 mln euro. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana: na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam pod symbolem ATRS.

Atrium Poland Real Estate Management jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Spółka na stoisku 6.2 zaprezentuje swoje projekty.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016