Dekada Realty z nowymi projektami na Shopping Center Forum 2014

Dekada Malbork

Dekada Malbork

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Dekada Realty, oprócz już funkcjonujących obiektów, zaprezentuje także projekty planowane na rok 2015: Dekadę Malbork oraz Dekadę Ciechanów.

– Shopping Center Forum, jako największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które skupia wszystkich liczących się graczy na rynku centrów handlowych, na stałe wpisało się już w nasz kalendarz. Także w tym roku nie może nas na nim zabraknąć. To doskonała platforma wymiany doświadczeń i opinii oraz idealne miejsce do prowadzenia rozmów biznesowych. A tematów w tym roku będzie wiele – oprócz już zrealizowanych obiektów zaprezentujemy także planowane przez nas inwestycje w Malborku i Ciechanowie – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty.

Wśród prezentowanych przez Dekadę Realty projektów znajdzie się Dekada Malbork:  dwukondygnacyjna galeria zlokalizowana w samym sercu miasta – pomiędzy główną arterią komunikacyjną – Al. Rodła – a popularnym, śródmiejskim deptakiem – ul. Kościuszki. Położenie w sąsiedztwie dworców PKP i PKS oraz pobliskich osiedli mieszkaniowych zagwarantuje duży przepływ klientów, którzy będą mogli oszczędzić czas, robiąc wszystkie najpotrzebniejsze zakupy w jednym miejscu. W obiekcie o powierzchni najmu 5,4 tys. mkw. znajdzie się 20 lokali, w tym  sklepy obuwnicze i odzieżowe, salon ze sprzętem RTV i AGD, drogeria, apteka i inne punkty handlowe i usługowe. Galeria dysponować będzie parkingiem podziemnym na 100 miejsc. Zasięg obiektu obejmuje 96 tys. mieszkańców. Otwarcie Dekady Malbork planowane jest w IV kw. 2015 roku.

Na tegorocznym Shopping Center Forum Dekada Realty zaprezentuje także Dekadę Ciechanów – centrum handlowe typu convenience zintegrowane z dworcem autobusowym. Będzie to już 4. inwestycja tego typu zrealizowana przez spółkę Dekada, łącząca funkcję handlowo-usługową z komunikacyjną. Obiekt zlokalizowany będzie przy ul. Sienkiewicza – na miejscu obecnego dworca PKP i tuż przy drodze krajowej nr 60, będącej główną arterią komunikacyjną regionu. Nowoczesny i funkcjonalny obiekt o powierzchni 2,4 tys. mkw. GLA będzie obejmował 7 markowych sklepów, punktów gastronomicznych i usługowych. W bezpośrednim zasięgu obiektu znajdzie się 85 tys. mieszkańców, a jego otwarcie zaplanowano na IV kw. 2015 roku.

Grupa Dekada  jest obecna na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku. W portfelu firmy znajdują się nowoczesne obiekty handlowe o powierzchni od kilku do kilkunastu tysięcy mkw. przeznaczone do robienia codziennych zakupów.  Firma zrealizowała do tej pory 8 „wygodnych” centrów handlowych: w Myślenicach, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Olsztynie, Krakowie, Grójcu i Nowym Targu.

Swoje projekty Dekada Realty zaprezentuje przy stoisku 4.8. Forum odbędzie się 17–18 września 2014 roku w Warszawie. Więcej informacji o Forum TUTAJ.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016