Brian Burgess szefem Savills na kraje Europy Środkowej

Brian Burgess, Savills

Brian Burgess, Savills

Nowym szefem Savills na kraje Europy Środkowej od maja 2014 roku został Brian Burgess, dotychczasowy dyrektor zarządzający Savills w Polsce. Na nowym stanowisku Burgess będzie odpowiadał za rozwój i promocję marki Savills w krajach Europy Środkowej. Będzie też kontynuował pracę w warszawskim biurze Savills. Dyrektorzy wchodzący w skład zarządu Savills w Polsce będą kierować polskim oddziałem firmy.

– Chciałbym skorzystać z okazji i podziękować Brianowi za założenie biura Savills w Polsce i zbudowanie solidnych fundamentów dla przyszłego rozwoju firmy. Od momentu jej powstania w 2004 roku firma rozrosła się do 55 pracowników ulokowanych w 3 biurach w całej Polsce i zdobyła uznanie na rynku w zakresie doradztwa inwestycyjnego, wynajmu powierzchni biurowych, zarządzania nieruchomościami i wycen. Obchodzona w tym roku 10. rocznica założenia Savills w Polsce to doskonały moment na podsumowanie dotychczasowych sukcesów i wytyczenie kolejnych etapów rozwoju Savills w tym kraju – mówi Borja Sierra, dyrektor zarządzający Savills na Europę kontynentalną.

Firma została partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. SCF w tym roku odbędzie się w dn. 17–18 września w Warszawie. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Savills świadczy usługi doradcze i wdraża strategie uwzględniające wszystkie aspekty rynku powierzchni handlowych w celu maksymalizacji wartości i zysku z centrów i parków handlowych w Polsce.

Savills koncentruje się głównie na wartości nieruchomości i działa według  metodologii „cyklu życia” inwestycji handlowej, zaczynając od doradztwa w zakresie pozycjonowania nowego centrum oraz struktury najemców i marek, poprzez strategię komercjalizacji, zarządzanie centrum handlowym, promocję, wynajem, rekomercjalizację i optymalizację przychodu i wartości nieruchomości, aż po jej sprzedaż.

Tagi:

Reklama

Galeria Jurajska