Galeria Bronowice wzmacnia ofertę w branży fashion

 

Galeria Bronowice

Galeria Bronowice

Już niebawem Galeria Bronowice w Krakowie zyska kolejne sklepy. Terranova i Bata, dwaj nowi najemcy, odebrali już lokale i teraz nadają im ostatnich szlifów przed otwarciem. Dodatkowo, za kilka tygodni, dołączy do nich salon Recman. Łącznie nowe lokale zajmą powierzchnię około 870 mkw., a Bata – ok. 294 mkw.

Terranova to marka oferująca odzież młodzieżowa. Nowy salon w Galerii Bronowice znajdzie się na parterze i zajmie powierzchnię około 575 mkw.

Natomiast Bata zajmie lokal o powierzchni ok. 294 mkw. na parterze galerii. Bata oferuje kolekcje butów i akcesoria.

– Od stycznia otworzyliśmy około 20 nowych sklepów, m.in. pierwszy w Polsce multibrandowy sklep Tom & Paul’s, Dastan, Quiosque, Produkty Benedyktyńskie, Organique, Jubitom, Dla Spania – mówi Iwona Sitko, dyrektor Galerii Bronowice. – Ale to jeszcze nie koniec procesu komercjalizacji: negocjacje prowadzimy zarówno z obecnymi już na rynku krakowskim, jak i nowymi najemcami, szczególnie z zakresu klasycznej oferty modowej, damskiej i męskiej, a także sportowej. Z każdym miesiącem propozycja naszej galerii staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów – dodaje.

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni użytkowej wynoszącej 60 tys. mkw. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta. Oferta Galerii to 150 sklepów (docelowo), kawiarni i restauracji. Klienci mogą też skorzystać z nowej propozycji, nieobecnej w innych galeriach handlowych miasta, związanej ze sztuką i rozrywką. Inwestorem jest Auchan Polska sp. z o.o. Oddział Immochan w Piasecznie. Galeria Bronowice została otwarta 30 listopada 2013 roku; w pierwszy weekend odwiedziło ją ponad 90 tys. osób.

Firma Immochan będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014. Projekty firmy będzie można zobaczyć na stoisku 4.4.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016