Najemca z branży turystycznej w Domotece

 

Domoteka

Domoteka

Grono najemców Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka powiększy się o biuro podróży Neckermann Polska. Sieć otworzyła swój oddział w centrum 7 czerwca br. Lokal Neckermann zajmuje 77 mkw. i jest usytuowany na paterze centrum, obok baru Gravitan. Właścicielem Domoteki jest Inter Ikea Centre Group Poland.

Nowe biuro dołączy tym samym do sieci 65 biur własnych i franschisingowych touroperatora, zlokalizowanych w prestiżowych punktach dużych miast.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, który szczyci się 170-letnią tradycją. Obecne na polskim rynku od 16 lat biuro znajduje się w gronie organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Inter Ikea Centre Group Poland należy do grupy spółek Ikea. Tworzy, rozwija i zarządza lokalizacjami handlowymi – w których istotną część stanowi sklep Ikea. Obecnie firma jest właścicielem i zarządza ośmioma parkami i centrami handlowymi (łącznie z Wola Park), zlokalizowanymi w największych miastach kraju: Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Ponadto, prowadzi prace nad dwoma kolejnymi projektami: budową centrum handlowego w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.

Przedstawiciele Inter Ikea Centre Group Poland będą uczestnikami Shopping Center Forum 2014 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentują przy stoisku 5.7.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016