Jean Louis David: poszukujemy lokalizacji w miastach powyżej 300 tys. mieszkańców

Jean Louis David

Jak ustaliła redakcja Retailnet marka Jean Louis David wciąż planuje nowe otwarcia w centrach handlowych. Firma dokładnie analizuje lokalizacje w nowych obiektach. Jak poinformowali redakcję Tomasz Bączyk, członek zarządu Provalliance Poland sp. z o.o. każdy obecnie działający salon fryzjerski spełnia oczekiwania firmy.

– Shopping Center Forum to wygodny sposób na poznanie oferty dużej liczby najemców, dlatego bierzemy udział w tym wydarzeniu. Cały czas poszukujemy lokalizacji w centrach handlowych powyżej 100 sklepów, w miastach powyżej 300 tys. mieszkańców. Jesteśmy otwarci na propozycje, ale jednocześnie bardzo wymagający – mówi w rozmowie z Retailnet Tomasz Bączyk.

– Zależy nam, aby każde nowe otwarcie było sukcesem, zarówno dla nas jak i naszych franczyzobiorców. W ubiegłym roku otworzyliśmy w sumie 7 salonów i autentycznie te lokalizacje świetnie sobie radzą. Cały czas analizujemy sytuację na rynku i prowadzimy negocjacje z potencjalnymi wynajmującymi. Wszystkie lokalizacje testujemy za pomocą specjalnego modelu. Dopiero te, które sprawdzą się pod kątem prestiżu i wyników finansowych uzyskują zielone światło – dodaje Tomasz Bączyk.

Tej wiosny firma Provalliance Poland , do której należy sieć salonów fryzjerskich, otworzyła dwa nowe salony Jean Louis David w Warszawie. Pierwszy duży salon wraz z gabinetem kosmetycznym znalazł się przy jednej z warszawskich alei. Drugi salon Jean Louis David znalazł się w jednym z centrów handlowych w podwarszawskich Markach. We wrześniu zostanie otwarta kolejna lokalizacja w Olsztynie w Galerii Warmińskiej.

Obecnie pod szyldem Jean Louis David działa w Polsce 37 salonów, w tym 12 franczyzowych.

Przedstawiciele sieci Jean Louis David będą obecni podczas Shopping Center Forum 2014. Więcej szczegółów na temat SCF 2014 Fall Edition znajduje się TUTAJ.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016