SCF 2014: Atrium szykuje się na liczne rozmowy

 

Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department, Atrium Poland Real Estate Management

Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department, Atrium Poland Real Estate Management

– Podczas tegorocznych targów SCF 2014 Atrium będzie prezentować 23 obiekty handlowe, w tym otwarte w marcu br. Atrium Felicity w Lublinie i obecnie rozbudowywane Atrium Copernicus w Toruniu – Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department, Atrium Poland Real Estate Management.

– Tego typu wydarzenia niosą zawsze unikalną możliwość spotkania najważniejszych przedstawicieli rynku nieruchomości komercyjnych – najemców, inwestorów, agencji komercjalizujących i innych partnerów. W ciągu jednego – dwóch dni można odbyć tyle spotkań, ile w normalnych warunkach odbywa się tygodniami.

– Shopping Center Forum jest, z jednej strony, okazją do nawiązania kontaktu – z nowymi przedstawicielami najemców; z drugiej – daje możliwość podtrzymania dotychczasowych relacji i kontynuowania rozmów. Warto jednak pamiętać, że podpisane umowy są efektem wielomiesięcznych negocjacji.

– Atrium – mając za sobą wieloletnie doświadczenie na polskim rynku centrów handlowych i portfolio 23 obiektów w całym kraju jest dla najemców wiarygodnym partnerem biznesowym, z którym współpracują od lat przy wielu projektach. Nie pozostaje to bez znaczenia w świetle wyboru miejsc, gdzie najemcy chcą się rozwijać, co nas bardzo cieszy.

Atrium to spółka specjalizująca się w inwestowaniu, budowie i zarządzaniu centrami handlowymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Według stanu na dzień 12 marca 2014 roku Grupa była właścicielem 153 obiektów handlowych o wartości rynkowej 2,40 mld euro, zlokalizowanych w siedmiu krajach (głównie w Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji i w Rosji, a ponadto na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie). W 2013 roku spółka osiągnęła dochód brutto z najmu w wysokości 203,5 mln euro.

Podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2014 Atrium Poland Real Estate Management zaprezentuje całe portfolio obiektów handlowych działających w Polsce. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych centrów handlowych udzielą przedstawiciele spółki na stoisku 6.2.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016