SCF 2014: RD bud będzie rozmawiać o inwestycjach, trendach w projektowaniu i utrzymaniu obiektów handlowych

Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.

Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.

– W 2012 roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w Shopping Center Forum jako zaproszeni goście. Obecność przedstawicieli wielu podmiotów związanych z sektorem centrów handlowych spowodowała, że w 2014 roku postanowiliśmy zwiększyć swoją obecność na tego typu imprezach branżowych i zgłosiliśmy się na Shopping Center Forum 2014 – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud Sp. z o.o.

– SCF jest wydarzeniem o ugruntowanej już renomie – odbywa się od 2005 i każdego roku gromadzi wykonawców, którzy mogą poszczycić się realizacją centrów handlowych. RD bud w swoim portfolio ma wiele obiektów komercyjnych, a więc nie mogło nas zabraknąć wśród wystawców.

– Obecność Generalnych Wykonawców na tego typu spotkaniach, poza korzyścią wizerunkową, czyli odświeżeniem kontaktu z tymi, z którymi już współpracowaliśmy, jak również przedstawienie się tym, którzy o nas nie słyszeli, daje możliwość bliższego poznania potencjalnych zleceniodawców prac budowlanych. Uczestnicy tych targów to przede wszystkim znani i aktywni deweloperzy, a także właściciele i zarządcy centrów handlowych. Takie wydarzenie pozwala również zapoznać się z klimatem inwestycyjnym sektora centrów handlowych, z trendami w projektowaniu i w utrzymaniu obiektów.

– Warto podkreślić, że w dobie komunikacji internetowej spotkania face-to-face i bezpośredni kontakt ze specjalistami z branży są dosyć rzadkie. Krótka rozmowa na stoisku czy na meeting point zapada w pamięć i ułatwia komunikację w przyszłości. Co więcej, możliwość dialogu pozwala na wymianę opinii. Jest to też doskonała okazja do aktualizacji baz danych i informacji na temat danego partnera biznesowego, jak również do lepszego rozpoznania potrzeb Klienta, zgodnie z prezentowanymi trendami na rynku.

– Wśród uczestników tegorocznego eventu są uznani w branży deweloperzy, inwestorzy oraz właściciele galerii handlowych. Swoją obecność zgłosiły także nowe podmioty, które mogą być zainteresowane nawiązaniem współpracy z potencjalnymi generalnymi wykonawcami. Nie bez znaczenia dla nas jest też możliwość spotkania ze światowej rangi doradcami i zarządcami obiektów handlowych. Obecność RD bud na SCF to potwierdzenie gotowości do podjęcia współpracy oraz wiarygodności i dobrej kondycji firmy, funkcjonującej zgodnie z jasno określoną strategią. Tego typu spotkania są doskonałą okazją do cennych spotkań z przyszłymi kontrahentami i do podtrzymania bliskich relacji z obecnymi klientami – dodał Eric Agnello.

RD bud, jako firma wywodząca się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, rozpoczęła działalność na polskim rynku budowlanym w 1997 roku. Obecnie RD bud, z główną siedzibą w Warszawie, posiada swoje biura regionalne i działa w obrębie całego kraju. Jako Generalny Wykonawca specjalizuje się w budowie „pod klucz” centrów handlowych, hoteli, biur, obiektów logistycznych i przemysłowych, a także salonów samochodowych i stacji serwisowych. Wśród zrealizowanych kontraktów znajdują się także liczne projekty renowacyjne.

Spółka RD bud podczas Jesiennej edycji Shopping Center Forum Będzie prezentować swoje usługi na stoisku nr 3.41.

Reklama

Galeria Jurajska