Księgarnia Świat Książki w Port Rumia

CH Port Rumia

CH Port Rumia

Księgarnia Świat Książki z końcem czerwca 2014 roku dołączyła do grona najemców Portu Rumia CH Auchan. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan.

Księgarnia Świat Książki jest już trzecim lokalem z książkami w Porcie Rumia CH Auchan. Podobna oferta znajduje się także w salonach Empik oraz Inmedio, zlokalizowanych w galerii handlowej. Księgarnia Świat Książki działa na polskim rynku od 1994 roku.

Jak już informowaliśmy, ostatnio do grona najemców zarządzanej przez Immochan galerii handlowej Auchan w Rumi dołączyła także marka Ecco, która zajęła lokal o powierzchni ponad 148 mkw. oferujący obuwie i dodatki. Na liście nowych najemców jest także punt sprzedaży eSmoking World. Nowy najemca zajął powierzchnię 30 mkw.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Do dyspozycji ma ponad 80 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Przy Porcie Rumia mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Centrum Handlowe posiada blisko 2 tys. miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku.

Obiekt należy do Immochan.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Projekty Immochan zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2014 przy stoisku 4.4

 

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016