Organic Farma Zdrowia z dużym wzrostem

Organic Farma Zdrowia

Zarząd Organic Farma Zdrowia SA poinformował, że spółka osiągnęła wyniki sprzedażowe za II kwartał 2014 na poziomie 11 mln zł, co stanowi 12,5 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w II kwartale 2013 roku. Natomiast sprzedaż z I półrocza spółka osiągnęła na poziomie 22,5 mln zł, co stanowi wzrost o 10 proc. i jest rekordową sprzedażą półroczną w historii spółki.

Również spółka zależna Eko-Wital osiągnęła rekordowe wyniki sprzedażowe w II kwartale 2014 osiągając sprzedaż na poziomie 5,9 mln zł, co stanowi 46 proc. wzrostu w stosunku do sprzedaży w II kwartale 2013 roku. Z kolei sprzedaż z I półrocza wyniosła 11,5 mln zł, co stanowi wzrost o 42,3 proc. Zarówno sprzedaż kwartalna jak i półroczna są rekordowymi sprzedażami w historii spółki Eko-Wital.

W czerwcu kontynuowano prace budowlano-remontowe dla nowego lokalu sklepowego spółki na Saskiej Kępie w Warszawie przy ulicy Zwycięzców. Otwarcie Delikatesów w nowym formacie planowane jest na 3 września br.

Na koniec 2013 roku sieć Organic Farma Zdrowia posiadała 27 jednostek handlowych, na które składało się 25 delikatesów znajdujących się w największych galeriach i centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Płocku oraz 2 sklepów internetowych: www.ekosfera24.pl i  nowo uruchomionego www.organic24.pl, posiadającego pełną ofertę delikatesów stacjonarnych.

Delikatesy zlokalizowane w aglomeracji warszawskiej znajdują się w centrach handlowych: Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Sadyba Best Mall, Wola Park, Atrium Targówek, Atrium Reduta, Stara Papiernia (Konstancin), Park Handlowy Janki oraz Galeria Auchan w Piasecznie i CH Warszawa Wileńska.

 

Reklama

Galeria Jurajska