Soldo wybiera centra handlowe Upside Property

Galeria Rumia

Galeria Rumia

Kolejnym sklepem, który dołączy do grona najemców Galerii Rumia zarządzanej przez Upside Property Management jest marka odzieżowa Soldo. Sklep zajmie lokal o powierzchni ok. 350 mkw. na poziomie -1.

– Otwarcie salonu planowane jest na wrzesień 2014. Soldo od blisko roku z powodzeniem funkcjonuje w Galerii Słupsk zarządzanej również przez Upside Property Management. W ostatnich miesiącach w Galerii Rumia otwarto sklepy sieci Jysk, KiK, Neonet oraz Biedronka. Pojawienie się w obiekcie nowych najemców spowodowało wzrost wskaźnika footfall o 17 proc., co potwierdza, że proces rekomercjalizacji galerii przebiega pomyślnie – mówi dla Retailnt Karol Kalicki, prezes zarządu i założyciel spółki Upside Property.

Firma Soldo obecna jest na polskim rynku od 10 lat. Oferta sklepów marki obejmuje różnego rodzaju bluzki, tuniki, swetry, żakiety, marynarki, płaszcze, kurtki, sukienki i spodnie oraz pełną gamę modowych dodatków.

Galeria Rumia leży przy głównej trasie przejazdowej z Trójmiasta na Pomorze Zachodnie, blisko stacji SKM. Obiekt liczy ponad 40 tys. mkw. powierzchni całkowitej i oferuje klientom 460 miejsc parkingowych. W galerii znajdują się 3 poziomy handlowe. Do głównych najemców należą: Multikino, Cubus, C&A, Reserved, Cropp, Pepco, Rossmann i CCC.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Obecnie firma prowadzi proces rekomercjalizacji dwóch swoich obiektów Galerii Rumia oraz Galerii Słupsk.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016