Sklep Takko Fashion

– W naszych wyborach jesteśmy już bardziej selektywni i bazujemy na dotychczasowych doświadczeniach. Interesują nas projekty w dużych miastach, ale też mniejszych miejscowościach, np. w obiektach typu retail park. Jak pokazuje nasze obecne portfolio, mamy sklepy w różnego rodzaju obiektach i miastach, co pokazuje, iż do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie – dodała Katarzyna Kopyra.

W zeszłym roku spółka uruchomiła sklepy, które zlokalizowane są między innymi w następujących obiektach handlowych: Galeria Veneda w Łomży, Galeria Solna w Inowrocławiu, Park Handlowy Multishop Sochaczew (pow. 470 mkw.) oraz krakowska Galeria Bronowice (pow. 430 mkw.).

W Polsce za rozwój sieci jest odpowiedzialna spółka Takko Fashion Polska sp. z o.o., której właścicielem jest firma Takko Holding GMBH. Spółka Takko Fashion Polska sp. z o.o. została zarejestrowana we wrześniu 2006 roku.

Spółka Takko Fashion powstała prawie 30 lat temu i należy do największych przedsiębiorstw na rynku tekstylnym w Niemczech. Obecnie działa ponad 1,8 tys. sklepów tej sieci w 16 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Holandii, Belgii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Rumunii, Polsce, Chorwacji, Słowenii, na Litwie, w Estonii, Szwajcarii, Włoszech oraz Serbii. Co roku spółka otwiera około 150 nowych salonów w Europie.