CH Family Point we Wrocławiu
CH Family Point we Wrocławiu

– Family Point we Wrocławiu to już czwarte centrum handlowe, w którym Balmain pełni funkcję zarówno asset managera, jak i property managera. To dowodzi, że polski rynek docenia kompleksowość obsługi świadczonej przez naszą firmę i doświadczenie całego zespołu w budowaniu wartości centrum handlowego w procesie bieżącego zarządzania nim – mówi Ewa Szafrańska-Mądry, dyrektor zarządzająca w Balmain Asset Management CEE.

Nad bieżącym działaniem Family Point czuwać będzie czteroosobowy zespół działający zarówno na miejscu we Wrocławiu, jak i w Warszawie.

Centrum handlowe Family Point zostało otworzone w 2010 roku. Jego całkowita powierzchnia to ponad 20 tys. mkw. Wśród najemców centrum znajdują się m.in. jedyny we Wrocławiu market remontowo-budowalny Praktiker, Media Expert, Black Red White, Rossmann, Pepco, 4Pet oraz delikatesy Piotr i Paweł. Family Point jest położone przy jednej z głównych ulic Wrocławia, co gwarantuje wygodny dojazd z wielu rejonów miasta. Centrum dysponuje również 450 miejscami parkingowymi.

Balmain Asset Management – firma założona w 2003 roku, specjalizuje się w inwestowaniu, zarządzaniu aktywami, wynajmie oraz rozwoju centrów handlowych i obiektów komercyjnych. W Polsce firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, otwierając siedzibę w Warszawie.

Dotychczas klienci Balmain powierzyli firmie w zarządzanie aktywa o łącznej wartości 235 mln euro. Zawiera się w tym ponad 1000 lokali handlowych na terenie 25 nieruchomości komercyjnych, odwiedzanych rocznie przez ponad 40 mln klientów.