Magnolia Park ciągle rośnie

Wnętrze Magnolia Park

Wnętrze Magnolia Park

Rozbudowa Magnolia Park nabiera tempa. Już niebawem do grona najemców dołączą marki Guess, Tom&Pauls’ oraz Time Trend. W styczniu wprowadzi się tu klub Pure Jatomi Fitness. Otwarcie nowej, rozbudowanej części galerii zaplanowano na wiosnę 2015 roku.

Magnolia Park zyskała już nowy front. Klienci korzystający z wejścia od ul. Legnickiej mogą na własne oczy zobaczyć przestrzeń, która już za kilka miesięcy wypełni się nowymi sklepami i restauracjami.

– Po metamorfozie Magnolia Park powiększy się nawet o 60 nowych sklepów. Dzięki temu zapewnimy naszym klientom najlepszą i najbardziej różnorodną ofertę na Dolnym Śląsku. Po niedawnych otwarciach salonów TK Maxx oraz Decathlon, kontynuujemy wprowadzanie nowości – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Jeszcze przed otwarciem nowej części do grona najemców dołączą znane światowe marki. W Magnolii pojawi się salon Guess – znanej na całym świecie amerykańskiej marki modowej klasy premium. Swój sklep otworzy tu też Tom&Pauls’ – klienci znajdą w nim ubrania i akcesoria ponad 100 renomowanych marek w atrakcyjnych cenach. Ponadto wielbiciele zegarków otrzymają salon Time Trend.

W styczniu 2015 roku planowane jest otwarcie Pure Jatomi Fitness.

– To bardzo ważny element strategii budowy kompleksowej oferty dla naszych klientów. Będzie to klub o podwyższonym standardzie usług. Jednocześnie – największy tego typu obiekt w tej części Wrocławia, co na pewno przyciągnie wielu entuzjastów fitnessu – dodaje Tomasz Waszkiewicz.

Rozbudowa Magnolii Park rozpoczęła się w połowie 2013 r. Pomimo olbrzymiej skali inwestycji, roboty nie przeszkadzają w codziennej działalności galerii.

– Zmiany mają na celu nie tylko poszerzenie oferty centrum, ale też zwiększenie wygody klientów. Dzięki temu poruszanie się po obiekcie będzie jeszcze bardziej komfortowe i intuicyjne – twierdzi Tomasz Waszkiewicz. Poszczególne fazy rozbudowy Magnolia Park można prześledzić na makiecie, która stoi opodal wejścia od ulicy Legnickiej.

Magnolia Park obecnie to około 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Ofertę uzupełnia wielosalowe kino i strefa zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów galerii jest bezpłatny parking na ponad 3200 samochodów, w tym ten na dachu Castoramy i oddany niedawno do użytku – na wysokości wejścia nr 3. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi obecnie ponad 81 tys. mkw., a dzięki trwającej rozbudowie do 2015 roku powiększy się o kolejne 20 tys. mkw.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, C&A, Decathlon, Denon, Ecco, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Reserved, Saturn, Tous, W. Kruk, Zara, Decathlon, TK Maxx, kino Helios, hipermarket budowlany Castorama i czynny do północy hipermarket Tesco.

Magnolia Park należy do portfela King’s Street Retail, platformy grupującej polskie centra handlowe. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Mall Management Poland.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016