Blisko 200 marek na SCF 2015 Winter Edition

Shopping Center Forum 2014

Shopping Center Forum 2014

Reserved, Rossmann, Zara, Bershka, H&M, Deichmann – to tylko niektóre z brandów, których przedstawiciele będą obecni na SCF 2015 Winter Edition.

Dotychczas na SCF zarejestrowało się już blisko 200 marek. Wśród uczestników Forum są osoby odpowiedzialne za ekspansję największych polskich i zagranicznych sieci handlowych w tym m.in. takich marek jak: CCC, Alma, Apart, Cos, Cubus, Decathlon, Vistula, Douglas, Sephora, Orsay, Vision Express, RTV Euro AGD, Medicine, Super Pharm, Jysk, Bata, Big Star, Carrefour, Gino Rossi, 4 F, Hebe, Inmedio, Komputronik, Massimo Dutti, Pull and Bear, Neonet, Simple, Swarovski, Tchibo, Go Sport, Piotr i Paweł, Martes Sport, Biedronka, City Fit, Fabryka Formy, Empik, Matras, Pepco, KFC, Pizza Hut, Starbucks i wiele innych.

Kluczowi najemcy na SCF

Shopping Center Forum, jak podkreślają najemcy, to zawsze okazja do spotkania i nawiązania kontaktu z kluczowymi deweloperami i zarządcami centrów handlowych, miejsce wymiany poglądów na temat rynku i czas na biznesowe rozmowy.

– SCF to wspaniała platforma wymiany wszelkich informacji z rynku nieruchomości. Spotkanie jednego dnia, w jednym miejscu tak szerokiej rzeszy przedstawicieli firm, biorących udział w kreowaniu nowoczesnego handlu to doskonała możliwość skonfrontowania krążących na rynku informacji, ale również wymiany doświadczeń pomiędzy firmami o podobnym profilu działalności – mówi Anna Strauchold, menedżer ds. najmu i eksploatacji Deichmann-Obuwie sp. z o.o.

– Marka Orsay już od kilku lat bierze udział w Shopping Center Forum. Uważamy tę formułę spotkań z wynajmującymi i najemcami za doskonały sposób na zapoznanie się z realizowanymi i planowanymi projektami – podkreśla Barbara Has, Expansion Manager marki Orsay.

W celu jeszcze lepszego usprawnienia komunikacji specjalnie dla najemców przygotowano Speed Networking czyli strefę szybkich spotkań z kluczowymi graczami na rynku centrów handlowych.

Krótkie 5-minutowe rozmowy mają pomóc wybranym wystawcom i partnerom Forum we wstępnej weryfikacji możliwości współpracy. Ta forma spotkań ma na celu usprawnienie komunikacji pomiędzy centrami handlowymi i ich najemcami. Uczestnicy Forum będą mogą w ten sposób przedstawić swoją ofertę przedstawicielom sieci.

Speed Networking na SCF

Wystawcy i partnerzy Forum będą mogli spotkać się z managerami najbardziej liczących się sieci, m.in. z Wojciechem Normandem, wiceprezes zarządu Deichmann; Jackiem Szołochem, dyrektorem leasingu i ekspansji Grupy LPP w Polsce; Jackiem Wasilewskim, dyrektorem ds. rozwoju i zarządzania obiektami Jysk; Grzegorzem Pilchem, prezesem Vistula Group; Rafałem Chrapkowiczem, prezesem zarządu Pako Lorente; Tomaszem Malickim, prezesem Gino Rossi; Jakubem Bilikiem, Real Estate Directorem Grupy AmRest; Henrykiem Radomskim Real Estate Directorem w Matras; Wojciechem Mikulskim, prezesem 4Foraz Małgorzatą Lis i Jędrzejem Latosińskim z sieci Piotr i Paweł.

Forum odbędzie się już 3 marca w Warszawie na Stadionie Legii. Kulminacyjnym punktem programu Forum będzie ogłoszenie wyników konkursu SCF 2015 Retailers” Awards. Już po raz trzeci wręczone zostaną statuetki dla najlepszych najemców centrów handlowych.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016