Nowe sklepy w Galerii Sandecja

Galeria Sandecja

Lista najemców Galerii Sandecja w Nowym Sączu powiększyła się o nowe sklepy: Rossmamn oraz Tifo. Otwarcie kolejnego sklepu zaplanowano na marzec 2015 roku.

Szersza oferta

Ofertę handlową Galerii Sandecja wzbogaciły dwa nowe salony: Rossmann, który jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku drogerii, posiadającym już 1000 sklepów w Polsce, oraz Tifotex, rozwijająca się marka w sektorze odzieżowych sklepów dyskontowych.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. Metrów kwadratowych. Na powierzchni handlowej funkcjonuje blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji.

Kluczowi najemcy

Atrakcyjny skład najemców (m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Wojas, Douglas, Ryłko, Orsay, Deichmann, Apart, RTV Euro AGD), szeroka oferta spożywcza sklepu Carrefour czyste, jasne wnętrza, przyjazna komunikacja na terenie obiektu i w parkingu sprawiają, że Galerii Sandecja jest destynacją kompleksowych zakupów dla całych rodzin.

Za wynajem powierzchni w Galerii Sandecja odpowiada TK Development, a zarządzaniem obiektem zajmuje się CBRE.

TK Development jest wystawcą marcowej edycji Shopping Center Forum 2015 oraz Partnerem Welcome Mixer. Firma swoje projekty zaprezentuje na stoisku nr 3.5.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016