Rusza nowa marka odzieżowa Ewy Minge

ewa minge sklep

Na początku kwietnia 2015 roku zostanie otwarty pierwszy salon nowej marki odzieżowej skierowanej do kobiet. Koncept został przygotowany przez polską projektantkę Ewę Minge i spółkę Esotiq & Henderson. Firma jeszcze nie podaje nazwy nowej marki.

Pierwsze salony

– Pierwszy salon nowej marki zostanie otwarty na początku kwietnia w galerii handlowej Alfa Centrum w Gdańsku. Kolejne 10 salonów również ruszy w kwietniu. Salony będą lokalizowane wyłącznie w galeriach handlowych, a ich powierzchnia będzie wynosiła od 100 do 150 mkw. Rozwój sieci salonów nowej marki, będzie opierał się na otwieraniu salonów własnych, jak również franczyzowych – mówi redakcji Retailnet.pl Karol Gajdamowicz Dyrektor Marketingu Esotiq & Henderson SA.

https://www.youtube.com/watch?v=XddPwx7zHI8

Brand odzieżowy

Od 2012 roku Esotiq & Henderson jest większościowym udziałowcem spółki Eva Minge Design. W roku 2015 współpraca z najbardziej znaną polską z projektantką zaowocowała stworzeniem nowej marki odzieży damskiej. W nowej marce, której nazwa na razie pozostaje tajemnicą, Eva Minge objęła stanowisko dyrektor artystycznej.

– Projektantka będzie tworzyć kolekcje typu casual dla młodych, dynamicznych kobiet poszukujących luksusu w codziennym wydaniu. Koncepcja zakłada połączenie mody haute couture z funkcjonalnością i wygodą jakiej od swojej codziennej garderoby wymagają aktywne kobiety – wyjaśnia Karol Gajdamowicz.

Esotiq & Henderson SA. zajmujące się projektowaniem, produkcja i sprzedażą produktów odzieżowych i kosmetycznych. Produkty firmy dostępne są w blisko 200 salonach Esotiq i Eva Minge na terenie Polski i Europy.

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016