Szersza oferta czytelnicza w bielskim Gemini Park

Gemini Park Bielsko-Biała

Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała, należącego do spółki Gemini Holding, dołączy popularna sieć Księgarnie Świat Książki.

Oferta Księgarni Świat Książki jest skierowana zarówno do dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci. W salonach, znajdujących się w wielu miastach Polski, sieć sprzedaje m.in. książki, podręczniki, artykuły papiernicze oraz gry. Firma posiada również sklep internetowy, dysponujący szeroką ofertą wydawniczą. Lokal sieci będzie zajmował 90 mkw. powierzchni komercyjnej, a jego otwarcie zaplanowano na wrzesień tego roku.

Księgarnie Świat Książki

– Księgarnie Świat Książki jest dynamicznie rozwijającą się siecią, posiadającą salony w wielu lokalizacjach na terenie całej Polski. W związku z ekspansją marki podpisaliśmy umowę najmu z Gemini Park Bielsko-Biała. Wybraliśmy ten obiekt ze względu na jego dużą popularność i zainteresowanie wśród klientów, którzy z pewnością chętnie odwiedzą także naszą księgarnię. Księgarnia Świat Książki dla mieszkańców Bielska-Białej i okolic będzie przyjaznym, spokojnym miejscem, w którym będą mogli przejrzeć, przeczytać i kupić książki oraz skorzystać z szerokiej oferty artykułów papierniczych: kartek i karnetów, akcesoriów do pakowania, produktów szkolnych i biurowych. Nasi klienci znajdą tu też gry planszowe, puzzle i artykuły sezonowe – mówi Grzegorz Biedak, dyrektor operacyjny sieci Księgarnie Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki uzupełni tenant mix obiektu w segmencie książek oraz prasy, który obecnie tworzy Empik, działająca na polskim rynku od 65 lat sieć dystrybuująca zarówno książki, prasę, muzykę, gry, programy multimedialne, jak i gadżety oraz artykuły papiernicze oraz Kolporter – jeden z największych dystrybutorów prasy, czasopism polskich i zagranicznych, książek, jak również towarów FMCG.

Gemini Park Bielsko-Biała

Ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Gemini Holding będzie wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Projekty spółki będzie można zobaczyć przy stoisku 4.5

Reklama

Galeria Jurajska