Wojas, Big Star i Vigoz na dłużej w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów

Salony marki Big Star, Wojas oraz Vigoz&Kabeen zostają na dłużej w centrum handlowym Gemini Park w Tarnowie. Firmy przedłużyły umowy najmu lokali na kolejne lata.

Salon Big Star w Gemini Park Tarnów to ponad 127 mkw. powierzchni, które sieć zajmować będzie przez kolejnych 5 lat. Marka Big Star pojawiła się na polskim rynku w 1990 roku. Oferuje produkty jeansowe oraza szeroką gamę dodatków: buty, torebki, paski czy okulary przeciwsłoneczne.

Spółka Wojas jest jednym z najbardziej cenionych polskich producentów obuwia. W blisko 170 salonach na terenie całej Polski firma oferuje szeroką gamę damskiego i męskiego obuwia, jak również wiele modeli butów młodzieżowych i trekkingowych. Umowa najmu z Gemini Park Tarnów na lokal o powierzchni 115 mkw. została przedłużona na kolejnych 5 lat.

– Tarnowskie Gemini Park charakteryzuje się znakomitą lokalizacją oraz doskonałymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Przedłużenie współpracy firmy Wojas z Gemini Park Tarnów jest zgodne z przyjętą strategią rozwoju sieci detalicznej – informują przedstawiciele biura prasowego marki Wojas.

– Wnętrze ponownie otwartego salonu w Gemini Park Tarnów zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszym konceptem butiku Wojas, który wyróżnia się przestronnym układem białych mebli. Eksponowany asortyment podkreślają oryginalne stalowe elementy. Przestrzenne wnętrze uzupełniają szare, surowe ściany oraz zdjęcia ilustrujące proces produkcji obuwia – dodają przedstawiciele spółki.

Vigoz&Kabeen to sklep z odzieżą i dodatkami modowymi dla młodych klientów. Lokal tej sieci zajmuje w tarnowskim Gemini ponad 65 mkw., a przedłużona umowa najmu związana jest także z planowanymi zmianami wizualnymi powierzchni sprzedaży.

W Gemini Park Tarnów oprócz marki Big Star segment odzieży jeansowej tworzą również: sklep Lee Cooper z długoletnim doświadczeniem eksportu ubrań na cały świat, marka Levi’s, której produkty dostępne są w ponad 110 krajach oraz firma Mustang – prekursor produkcji spodni jeansowych w Europie.

Firma Wojas uzupełni tenant mix obiektu w dziale obuwia oraz galanterii, w skład którego wchodzą: polska marka Gino Rossi, sklep Badura, oferujący męskie oraz damskie obuwie polskich i zagranicznych producentów, Kornecki – firma zajmująca się produkcją obuwia dla dzieci oraz kobiet, jak również sklep CCC, sprzedający m.in. obuwie firmy Lasocki. W Gemini Pak Tarnów klienci mogą skorzystać również z bogatej oferty salonu Heavy Duty, sklepu międzynarodowej sieci Deichmann, marki Kari, która pojawiła się na Polskim rynku w 2012 roku oraz sklepu Neeco, oferującego zarówno damskie, męskie, jak i dziecięce obuwie. W tarnowskiej galerii zostanie również otwarty sklep firmy Ryłko – jednej z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce.

Sklep Vigoz&Kabeen będzie uzupełnieniem oferty odzieżowej skierowanej do młodych ludzi. Aktualnie w Gemini Park Tarnów znajdują się takie marki młodzieżowe jak firma Cropp, Diverse, House oraz Sinsay.

Gemini Park Tarnów jest drugą inwestycją w portfelu krakowskiego inwestora i dewelopera, spółki Gemini Holding. Obiekt został otwarty w sierpniu 2010 roku i dysponuje 42,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, na której zlokalizowanych jest blisko 130 sklepów.

Gemini Holding jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 4.5

Reklama

SCF 2017 Spring 1-15.12.2016