Roczna wartość zlecenia wyniesie ponad 400 tys. zł. Wcześniej, jak już informował portal Retailnet.pl, LSI Software zawarł umowę między innymi ze spółką Pijalnie Czekolady Sp. z o.o. Umowa dotyczyła zakupu licencji oprogramowania Positive Hospitality Bastion ERP. Wartość tego zlecenia to ponad 300 tys. zł. Zakres działalności LSI Software to produkcja, sprzedaż i wdrażanie autorskiego oprogramowania. Rozwiązania dostarczane są między innymi firmom handlu detalicznego.

Reporter Young to marka odzieży adresowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat. Jest dostępna w blisko 200 sklepach w kraju oraz zagranicą. Niedawno firma dołączyła do grona najemców Centrum Handlowego Arkady Wrocławskie, gdzie wynajęła 80 mkw. na poziomie zero.

LSI Software SA jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego (retail) i gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality). Jest producentem własnego systemu klasy ERP (Enterprise Resource Planning).
Oferta LSI Software obejmuje między innymi oprogramowanie, usługi konsultacyjne, usługi wdrożeniowe, serwis a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Głównym atutem firmy jest rozległa wiedza o zasadach funkcjonowania branż detalicznej i gastronomiczno-hotelarskiej. Od momentu powstania w 1991 roku, LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych obsługującym kilka tysięcy klientów na terenie całej Polski. Od 2006 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.