W One-Fitness & Relax Premium Club zaplanowano także siłownię o powierzchni ponad 500 mkw. wyposażoną w 75 maszyn i urządzeń siłowych czy przestronne studia o powierzchni ponad 300 mkw. z najszerszą w Rzeszowie ofertą zajęć. Ponadto One-Fitness&Relax Premium Club będzie wyposażony w ring bokserski Reebok, salę zabaw dla najmłodszych Kids Play, przebieralnie i łazienki, sauny, masaż, solaria stojące oraz stanowiska internetowe dla klubowiczów i strefę WiFi.
One-Fitness&Relax Premium Club to nowa sieć fitness klubów w Polsce. Pierwsze placówki z tym szyldem, jak zapowiada ich właściciel, ruszą na jesieni tego roku. Oprócz Rzeszowa sieć planuje uruchomić klub w Katowicach w kompleksie biurowo- usługowym Reinhold Center (otwarcie planowane na wrzesień 2010 roku).
Centrum Handlowym Nowy Świat w Rzeszowie zostało otwarte pod koniec listopada 2009 roku. Zbudowała je spółka deweloperska Womak. Inwestycja jest warta około 25 mln euro. Wśród najemców centrum znalazły się takie sieci jak na przykład: Delima, drogeria Rossmann, salon DeltaSport, Prima Strada, Sony Centrum, H&M, Deichmann, Ryłko, New Yorker oraz pierwsze w regionie sklepy sieci odzieżowych KappAhl oraz C&A. Na poziomie -1 mieszczą się między innymi: cukiernia Santos i lodziarnia, na parterze – cukiernia Cornelli, a na pierwszym piętrze – restauracja sieci Cleopatra oraz kawiarnia. Lokale w food courcie to na przykład: naleśnikarnia Kaktus, restauracja Kanion, Szwejk, Foodland, bar sushi, Subway, lokalna piekarenka oraz Sun Pizza.