Inwestycja przebiega w dwóch etapach. Obecnie oddawany jest do użytku I etap, II zostanie ukończony na początku 2011 roku. Na poziomie zero oprócz parkingów (z 49 miejscami do parkowania), znajdzie się supermarket sieci Stokrotka, salon sieci Play i sklepy handlowców ze dawnego DH Hermes, którzy wyrazili chęć posiadania swoich sklepów w nowym centrum. Bedą to m.in.: sklep z odzieżą dla puszystych, kantor, sklep z czapkami, sklep z bielizną, klucznik, sklep z pościelą i pasmanteria, pojawią się również sklepy z odzieżą damską i dziecięcą. Po ukończeniu drugiego etapu inwestycji do listy najemców dołączy market RTV i AGD (pojawi się również drugi parking na 51 miejsc).
Z kolei na parterze CH Hermes pojawią się m.in: prawie 400-metrowy salon marki odzieżowej Reserved, sklep z butami CCC Iprawie 250 mkw.) salon EMPiK, salon Camaieu (odzież damska), salon Orsay (odzież damska), Drogeria Natura, salon jubilerski YES, salonik prasowy In Medio, apteka, salon sieci Orange i punkt GSM. Na poziomie pierwszym centrum ulokowane zostały: sklep z odzieżą marki Cropp Town, sklep 5-10-15 (odzież dziecięca), sklep obuwniczy BOTI, sklep sportowy sieci 4F, salon z bielizną Triumph, sklep Coccodrillo (odzież dziecięca), salon Solar (odzież damska), sklep z odzieżą marki De Facto (odzież damska), sklep sieci Świat Zabawek, salon z odzieżą sportową (Adidas, Nike, Reebok), stoisko firmy Inglot. Planowane jest także uruchomienie punktu gastrononomicznego. W sprawie dwóch ostatnich sklepów w ramach realizacji części A inwestycji trwają rozmowy. Wiadomo już, że salony w części B otworzą m.in. Sunset Suits (odzież męska), Luigi Vesari (odzież męska), Wragler/Lee (odzież jeansowa damska i męska), swój salon będzie miała również firma Avant (najprawdopodobniej otworzy sklep Aspent – z obuwiem) – w sprawie 14 kolejnych sklepów trwają negocjacje z potencjalnymi najemcami.

Po wybudowaniu drugiej części centrum, jego oferta poszerzy się m.in. o salon Top Secret (odzież damska i męska), sklep z obuwiem Deichmann, salon firmy House (odzież damska i męska), punkt Vison Express, salon marki Takko (odzież damska, męska, dzięcięca), będzie też miejsce dla placówki banku.