Young Polish Designers Group to kreatywna grupa pasjonatów mody, którzy postanowili zjednoczyć siły. W przestronnym nowym salonie będzie można kupić kolekcje polskich projektantów odzieży, biżuterii i dodatków, a także zamówić kreacje na różne okazje, ze ślubami włącznie.
YPD to prężnie działająca firma od kilku lat organizująca pokazy mody zarówno swoim podopiecznym, jak i pokazy specjalne na zlecenie firm i instytucji. Stojący na jej czele Wojciech Witczak uważa, że polska grupa projektantów niczym nie odbiega od swoich kolegów na świecie. – Dla wielu jest to hobby, pasja, dla innych sposób na życie oraz biznes, chciałbym połączyć wszystkie te elementy w jedną całość – mówi Wojciech Witczak. 

W Blue City ma się też pojawić nowy butik The Ink. Otwarcie zaplanowano na przełomie kwietnia i maja. Sklep oferować będzie przede wszystkim produkty amerykańskiej firmy Ed Hardy by Christian Audigier. Don Ed Hardy nazywany jest „ojcem chrzestnym tatuażu”, stąd tak silna inspiracja malunkami na skórze, widoczna we wszystkich produktach tej firmy. W The Ink będzie można kupić odzież damską i męską, ale przede wszystkim oryginalną i zgodną z najnowszymi trendami. W Ed Hardy ubiera się cała śmietanka Hollywood: Brad Pitt, Madonna, David Beckham, Flavor Flav, Hulk Hogan, Carmen Electra, Bobby Brown, Paris Hilton,Usher, The Game, Snoop Dog, Missy Elliot i Janet Jackson, jak również polskie gwiazdy takie jak Doda czy Misiek Koterski. Wkrótce do oferty dołączy również pokrewna firma Rebel Spirit.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to projekt centrum czwartej generacji, łączące funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 230 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci.