Red Valentino to – obok Valentino, Valentino Garavani i Valentino Roma – jedna z marek należących do Valentino Fashion Group – jednej z największych na świecie grup działających w branży modowej. Jej twórcą był Valentino Garavani – legendarna ikona mody. Obecnie grupa działa w ponad 70 różnych krajach i liczy ponad 1250 punktów sprzedaży.

– Z radością witamy salon Red Valentino w warszawskim Klifie. To już kolejna światowa marka, która w Polsce debiutuje właśnie w naszym Centrum. Cieszymy się, że Centrum Handlowe Klif Warszawa może być dla swoich klientów miejscem, w którym światowa moda jest na wyciągnięcie ręki – mówi Bogda Korolczuk, dyrektor regionalny Centrum Handlowego Klif Warszawa.
Salon Red Valentino oferuje ekskluzywne produkty z najwyższej półki. Markę charakteryzuje świeże i współczesne podejście do mody.

Centrum Handlowe Klif Warszawa, które w tym roku obchodzi swoje 11. urodziny, było jednym z pierwszych centrów na handlowej mapie stolicy. Na ponad 18 tys. mkw. mieści się ok. 100 salonów i butików oferujących kolekcje odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także artykuły wyposażenia wnętrz. Znajdują się w nim tak renomowane butiki jak m.in. Baldinini, Ferre Milano, Guess, IceIceberg, Max Mara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Premiere (z markami Calvin Klein Collection, Versace Collection i VJC Verrsace), Stefanel czy TruTrussardi. W ubiegłym roku CH Klif zmieniło logotyp i przeszło rekomercjalizację, stawiając na bardziej wyselekcjonowaną ofertę najmu.