W ofercie nowego salonu franczyzowego Komputronik w Białej Podlaskiej znajdują się najnowsze modele: notebooków, komputerów stacjonarnych, monitorów, drukarek, podzespołów, nawigacji samochodowych, telefonów komórkowych i in. Klienci salonu franczyzowego Komputronik mogą także liczyć na doradztwo i serwis.

Franczyzobiorcą nowego salonu Komputronik w Białej Podlaskiej jest firma Komputer 3000, która w ciągu dziesięciu lat działalności wypracowała pozycję lokalnego lidera. Jako jedyna firma w regionie posiada status Autoryzowanego Partnera Fujitsu-Siemens Computers oraz Partnera Toshiba. Poza sprzedażą najnowszego sprzętu IT i elektroniki użytkowej, firma świadczy usługi dla firm oraz instytucji. W tym zakresie zajmuje się między innymi wdrażaniem zaawansowanych systemów SageSymfonia.

Nowy salon franczyzowy Komputronik mieści się w centralnej części miasta, przy ul. Moniuszki 12. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00, zaś w soboty od 9.00 do 14.00.

Sieć salonów Komputronik jest jedną z najszybciej rozwijających się na polskim rynku. Szczególnie istotny był pod tym względem 2009 rok, w którym uruchomionych zostało około 50 nowych sklepów franczyzowych. W 2010 roku Komputronik SA będzie kontynuować rozwój. Nowe salony mają powstawać w tych regionach, w których do tej pory spółka nie była reprezentowana w zadowalającym stopniu. Obecnie sieć salonów Komputronik – własnych, franczyzowych oraz partnerskich – liczy ponad 300 punktów na terenie całej Polski.