Operatorem logistycznym sieci był Interchem SA z Gdyni. Drogerie Aster systematycznie powiększały sieć swoich placówek handlowych, a wśród nowo otwartych drogerii są punkty w miejscowościach: Łobez, Gryfice, Brodnica czy Janów Lubelski. Pierwszy sklep pod tym szyldem powstał w Tucholi, w maju w 2000 roku. Typowy placówka zajmuje 80-250 mkw. i ma wydzieloną część obsługi za ladą.
"Przedmiotowa umowa jest pierwszym krokiem w realizacji celów emisyjnych, z których najważniejszymi są działania akwizycyjne i konsolidacyjne na rynku dystrybucyjnym i detalicznym w Polsce. Zakup udziałów w spółce ma strategiczne znaczenie dla emitenta, ponieważ jest pierwszym etapem budowania ogólnopolskiej franczyzowej sieci drogeryjnej przez spółkę Polska Grupa Drogeryjna należącą do Grupy Kapitałowej Eko Holding" – napisano w komunikacie spółki.

Polska Grupa Drogeryjna Sp z o.o. jest spółką powołaną ,aby skutecznie zarządzać hurtem chemiczno-kosmetycznym, skupionym w Eko Holdingu. Stutrzydziestoosobowy zespół sprzedażowy pracuje w oparciu o rozbudowany system logistyczny o łącznej powierzchni magazynów 20 000 mkw. Sprzedaż jest prowadzona w systemie serwisowym w oparciu o stałe trasy i terminy wizyt handlowców oraz terminy zamówień i dostaw. Oprócz własnych 130 handlowców firma zatrudnia również pracowników sprzedaży działających na rzecz producentów koordynując i nadzorując ich pracę. Zamówienia są sporządzane u klienta i przesyłane drogą elektroniczną, a dostawy realizowane bezpośrednio w 24 godziny.