Ryłko oferuje obuwie na każdą okazje dla kobiet i mężczyzn. Fabryka firmy znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ryłko zapoczątkował swoją działalność w latach 50. ubiegłego wieku, jako jednoosobowy zakład rzemieślniczy. Prezesem firmy jest Stanisław Ryłko. W 2007 sprzedaż spółki wyniosła 15 037 765 zł.

Galeria Mazovia będzie największym w Płocku centrum handlowym. Charakterystycznym elementem centrum będzie przeszklony food court z widokiem na miasto i najbogatszą w Płocku ofertą. W Galerii Mazovia znajdzie się ponadto jedyny w płockim regionie salon Media Markt, pierwszy w Płocku salon H&M, a także: supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Cropp, Carry, wielkopowierzchniowy Delta Sport, Deichmann, CCC, Drogerie Natura, Vobis, Apart, Vision Express. W centrum będzie zlokalizowany ponadto największy w Płocku klub fitness oraz kids play. Inwestorem centrum jest Lewandpol. Projekt ma zapewnione pełne finansowanie przez bank Pekao SA. Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield, a wsparcie w komercjalizacji zapewnia firma Mallson.

Galeria Biała w Białymstoku liczy 45 tys. mkw. powierzchni całkowitej. Głównym najemcą spożywczym jest hipermarket Real, który zajmuje 11. 162 mkw. powierzchni handlowej. W obiekcie znajduje się kino Helios z 8 salami. Galeria Biała posiada w sumie 90 lokali handlowo- użytkowych i 1000 miejsc parkingowych. Właścicielem centrum jest Atrium European Real Estate. Spółką zarządzającą portfolio grupy w Polsce i krajach bałtyckich jest Manhattan Real Estate Management Sp. z o.o. Obecnie Manhattan Real Estate Management Sp. z o. o. zarządza obiektami komercyjnymi w Polsce i na Łotwie. Rozpoczęte zostały także nowe inwestycje w Kaliszu, Płocku i Lublinie oraz planuje rozwój kolejnych projektów na terenie Polski.