Marka Coyoco rozwijana jest w Polsce przez firmę Kan Sp. z o.o. Obecnie działa 6 sklepów tej sieci, w tym jeden zlokalizowany jest w Rumunii. Coyoco to szeroka gama akcesoriów, która dzieli się na trzy podstawowe linie: casual, glam i yow. W ofercie sklepu znajdują się torebki, bransoletki, kolczyki, apaszki, korale, czy naszyjniki.

Port Łódź jest jednym z największych obiektów handlowych w regionie. Zajmuje 127 tys. mkw., z czego ok. 100 tys. mkw. przeznaczonych jest pod wynajem. Strefa rekreacyjno-handlowa z placem zabaw, sceną i zadrzewionym ogrodem obejmuje ok. 10 tys. mkw. Obiekt posiada także patio, łączące funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe. W bezpośredniej strefie zasięgu kompleksu mieszka ok. 1,5 mln potencjalnych klientów.

Ponad 33 tys. mkw. powierzchni kompleksu zajmuje IKEA. Do grona najemców należą Leroy Merlin, H&M, C&A, RESERVED, Cropptown, House, Mohito, Home&You, Cubus, Benetton, ExiSport, Saturn, RTV EURO AGD, Douglas i inni czołowi przedstawiciele krajowych i zagranicznych marek. Docelowo w Porcie Łódź znajdzie się ponad 200 sklepów i punktów usługowych o zróżnicowanej ofercie.

Port Łódź zajmuje powierzchnię 127.000 mkw., w tym sklep IKEA (33.000 mkw.). W nowym obiekcie znajdzie się na parkingu zewnętrznym i w podziemnym garażu 4.500 miejsc parkingowych. Dojazd samochodem z centrum miasta zajmiuje 15 minut. W centrum obiektu powstanie strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 10.000 mkw. z placem zabaw, sceną i zadrzewionym ogrodem.

Inwestorem i deweloperem obiektu jest Inter IKEA Centre Polska S.A., należąca do Grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim inne znane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz marki odzieżowe. IICP jest obecnie właścicielem sześciu centrów handlowych: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach oraz dwóch w Warszawie.