Mazovia jest położona zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, w rejonie ulic Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów i al. Jana Pawła II. Jej całkowita powierzchnia to 54 489,14 mkw., z czego powierzchnia handlowa liczy 27 991 mkw.

Lista najemców liczy 110 firm. W Galerii znajdą się takie marki jak: Media Markt, Stradivarius, H&M, KFC, Marks & Spencer, a także: supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Cropp Town, Carry, Delta Sport, Deichmann, Esotiq, Tally Weijl, Gatta, CCC, Wojas, Ryłko, Badura, Wójcik, Cocodrillo, Bartek, Kastor, Nike, Adidas, Drogerie Natura, Rossmann, Vobis, Apart, Yes, Kruk, Matras, Yves Rocher, Vision Express, InMedio i TP SA. W centrum będzie ponadto zlokalizowany największy w Płocku klub fitness – Pure oraz centrum zabaw dla dzieci.

Inwestorem centrum jest firma Lewandpol, która na realizację projektu przeznaczyła 180 mln zł. Galerią zarządza King Sturge – międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości. Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield, która oferuje usługi w sektorze nieruchomości w czerech głównych obszarach: usługi w zakresie przeprowadzania transakcji, obejmujące reprezentowanie najemców i właścicieli na rynku powierzchni biurowych, przemysłowych i handlowych. Natomiast wsparcie w komercjalizacji zapewnia firma Mallson.

Mallson oferuje usługi doradcze z zakresu nieruchomości komercyjnych. Obecnie w portfelu spółki znajduje się 15 projektów, centra handlowe oraz retail parki, o łącznej powierzchni 300 tys. mkw. i 1,5 tys. sklepów.