Firmę w 1873 roku założył Levi Strauss. Marka proponuje klientom największą gamę dżinsów na rynku – ich różnorodny styl i krój pozwala każdemu dobrać odpowiednie dla siebie spodnie. Dzięki ponad 150-letniej historii nowatorskich rozwiązań dżinsy Levi’s cieszą się zainteresowaniem w przeszło 100 krajach na całym świecie. Z klasycznych i prostych materiałów bawełny oraz nitów – tworzy spodnie, które stały się ikoną mody.

– Dostępna w nowym salonie Wola Park kolekcja Levi’s wiosna–lato 2010 nawiązuje do korzeni marki, czyli idealizmu i buntowniczej natury młodych ludzi. Przyjmując za inspirację ponadczasowe wartości, takie jak młodość, wolność, miłość, walkę o swoje ideały, marka proponuje klientom najnowsze trendy w ponadczasowym, luźnym wydaniu z niezbędnymi elementami vintage. W nowym sezonie Levi’s oferuje kultowe kraciaste koszule, luźne bluzy, rockowe longsleeve’y, a do tego dżinsy w modnych jasnych odcieniach – obowiązkowo w tym sezonie z przetarciami i wytarciami – czytamy w komunikacie.
 

Centrum Handlowe Wola Park liczy dwa poziomy, na których znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. Ponadto w obiekcie znajdują się kawiarenki, restauracje, a także punkty usługowe. Wola Park posiada także bogatą ofertę rozrywkową. Na miłośników kina czeka tu dwupoziomowy Silver Screen. Z myślą o amatorach sportu otwarto także klub fitness – Calypso z kortami do squasha. Dodatkowe udogodnienie dla klientów stanowią rozmieszczone dookoła centrum parkingi, w tym dwa dwupoziomowe. Mogą one łącznie pomieścić ponad 4 tysiące samochodów. Centrum handlowe wydaje także dla swoich klientów Magazyn Wola Park, który jest nie tylko przewodnikiem po ofercie najemców, ale zawiera także inne treści, jak porady, czy wywiady. Dostępny na terenie obiektu oraz jako dodatek do piątkowego warszawskiego wydania Gazety Wyborczej. Magazyn Wola Park w wersji elektronicznej będzie można obejrzeć także na www.wolapark.pl.