Patrick Van Den Bossche, dyrektor zarządzający, Liebrecht & wooD

Pierwszy powód to doskonała lokalizacja, prawdopodobnie najlepsza, na której będziemy realizować nasze przedsięwzięcia w ciągu kilku najbliższych lat. To znana okolica, bardzo chętnie wybierana przez warszawiaków jako miejsce do zamieszkania. Poza tym świetnie skomunikowana, z doskonałym dojazdem samochodem czy komunikacją miejską.

Drugi powód to renoma partnera, z którym podjęliśmy współpracę przy realizacji inwestycji. BBI jest profesjonalną spółką zorientowaną na jakość, podobnie jak my. Mamy wspólną filozofię, co jest podstawą dobrej współpracy oraz udanych projektów.

Liebrecht & wooD sprzedał wiele ze swoich nieruchomości przed 2008 rokiem. Pozyskane środki zostały wykorzystane na kupno nowych w Polsce, Rumunii i Rosji. Dlatego też pozyskanie finansowania nie stanowiło żadnego problemu.

W chwili obecnej nadal dopracowujemy szczegóły projektu. Jednocześnie staramy się zdefiniować koncepcję naszego centrum handlowego: jakich klientów chcemy, czego będą oczekiwać, jakich najemców powinniśmy mieć, jakie są idealne powierzchnie itp. Gdy odpowiemy już na te pytania, poinstruujemy naszego agenta – Jones Lang LaSalle, aby rozpoczęto komercjalizację projektu. Na pewno będą tam Supersam i restauracja McDonald’s.

Jednocześnie analizujemy plany powierzchni biurowej, w celu jak najlepszego wykorzystania jej potencjału. Spółka Liebrecht & wooD jest znana jest z ekologicznego podejścia i właśnie nad tym teraz pracujemy. Staramy się stworzyć doskonałe otoczenie biurowe w doskonałej lokalizacji. Niedługo zaczniemy procedury przetargowe. Otwarcie jest zaplanowane na 2013 rok. Klienci mogą spodziewać się projektu najwyższej jakości, ale nie znamy jeszcze szczegółów naszej oferty – uważa Patrick Van Den Bossche.