Na razie system działa w 12 sklepach Badury. Navireo umożliwia wymianę danych między centralą a oddziałami, zapweniając m.in. kontrolę sprzedaży. Obecnie Badura otwiera kolejne salony firmowe na terenie całego kraju. One również wkrótce zostaną połączone z centralą za pomocą Navireo. Firma planuje także wdrożenie modułów księgowych i kadrowo-płacowych.

Navireo to zintegrowany system informatyczny klasy ERP przeznaczony dla firm średniej wielkości. Wspomaga zarządzanie przedsiębiorstwem na takich obszarach jak sprzedaż ( tradycyjna, mobilna, przez sklep internetowy, serwisy aukcyjne), obsługa klienta, zarządzanie produkcją, księgowość, kadry i płace. Navireo jest systemem elastycznym, można go dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, jego poszczególnych działów, a nawet pojedynczych stanowisk. Może być rozbudowywany o własne rozwiązania i zintegrowany z innymi systemami. Program ma budowę modułową, co oznacza, że możliwe jest wdrożenie jedynie wybranych funkcji.

Sieć salonów Badura liczy ok. 15 salonów. Firma powstała w 1982 roku jako niewielki zakład rzemieślniczy, w którym produkowano buty w sposób tradycyjny, tzn. każda para była wykonywana ręcznie. Dziś Badudra jest nowoczesnym zakładem produkcyjnym, którego artykuły dostępne są w kraju i zagranicą. Prezesem firmy jest Tomasz Grodecki. W 2008 roku sprzedaż spółki wyniosła 28 470 867 zł, a zysk 75 270 zł. Marka prowadzi także sprzedaż internetową. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób.

W związku z rozwojem sklepów firmowych Badura, firma poszukuje na terenie naszego kraju powierzchni pod działalność handlu detalicznego w galeriach, centrach handlowych oraz przy głównych ulicach handlowych.