W sklepach Hokus-Pokus klienci mają do wyboru produkty firm z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Turcji, Holandii i Francji oraz brandowane własną marką krótkie serie. Celem firmy na najbliższe lata jest rozwój sieci salonów oraz zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym. Dlatego marka będzie wprowadzona również do Galerii Tęcza, której otwarcia można się spodziewać w przyszłym roku.

Hokus-Pokus jest firmą, która powstała w 2000 roku jednak jako podmiot gospodarczy na lokalnym rynku istnieje od roku 1994. Od początku stawia na różnorodność oferty i indywidualność, ale przede wszystkim wysoką jakość oferowanych produktów – informuje spółka.

Inwestor Galerii Tęcza, legnicka spółka Rank Progress, buduje pozycję na rynku nieruchmości komercyjnych lokując swoje obiekty w miastach średniej wielkości. Prowadzona komercjalizacja realizowanych przez Rank Progress Galerii Tęcza pokazuje, że firma przyjęła skuteczną strategię. Obecnie spółka buduje swoje centra handlowe w Jeleniej Górze, Kłodzku i Kaliszu. Wkrótce rozpocznie się realizacja Galerii Twierdza w Zamościu oraz Galerii Świdnickiej w Świdnicy na Dolnym Śląsku.

W galeriach pozostały ostatnie wolne lokale. Zgodnie z przyjętą misją, Rank Progress chce się rozwijać w branży nieruchomości z korzyścią dla swoich partnerów oraz społeczności lokalnych. Od początku stawia na współpracę z lokalnymi markami, które mają ugruntowaną pozycję w regionie gdzie firma inwestuje. W związku z tym podpisał umowę najmu salonu z firmą Hokus-Pokus, która w rodzimym Kaliszu ma swoje sklepy.