Muziński był zarządcą nieruchomości w wielu polskich miastach, w tym w Płocku, gdzie odpowiadał zarówno za zarządzanie operacyjne, jak i strategię marketingową centrów handlowych. Za swój największy sukces uważa utrzymanie 100-procentowego wynajmu we wszystkich zarządzanych przez siebie obiektach i stale wzrastające przychody z najmu czasowego.

Mazovia, której otwarcie odbyło się 24 kwietnia, jest największym w Płocku centrum handlowym. Inwestorem centrum jest firma Lewandpol. Prezesem Zarządu Lewandpol jest Andrzej Lewandowski. Od 15 lat jest uczestnikiem rozwoju wolnego rynku, pionierem energetyki wiatrowej w Polsce, od 10 lat zajmuje się projektami deweloperskimi obiektów handlowych. Lewandpol do tej pory realizował projekty deweloperskie m.in. dla Castoramy, ciechanowskiego Carrefoura czy projekty dla Lidl Polska. – Mazovia to nasz pierwszy tak duży projekt, dlatego traktujemy go prestiżowo – mówi. – Chcemy być tak pod względem tenant miksu, jak i jakości architektury pierwszą płocką galerią z prawdziwego zdarzenia – dodaje.

Galerią zarządza King Sturge – międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości. Funkcję dyrektora Departamentu Zarządzania King Sturge sprawuje Iwona Laszkiewicz. Od 2008 roku jest dyrektorem Departamentu Property & Asset Management w King Sturge, w ramach którego z 38 osobowym zespołem zarządza obecnie 49 projektami w tym 29 centrami handlowymi w całej Polsce. W King Sturge zarządza dla wielu klientów tak instytucjonalnych, jak i prywatnych inwestorów w trzech segmentach rynku: powierzchni handlowych, biurowych i logistycznych m.in. dla: Aviva Central European Property Fund, Heitman, Balmain, Hunter Property Found, St. Pauls Development, Immogdańsk, Dion Investments, Raiffeisen Immobilien, Invista, Pointpark Properties.

Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield, a wsparcie w komercjalizacji zapewnia firma Mallson.