Nowy salon znajduje się na parterze Centrum Handlowego Wola Park. – Marka, propagując ideę „bycia razem”, skupia się na rzeczach najprostszych i zarazem najważniejszych. Wspólny czas dzieci i dorosłych stanowi źródło pomysłów kolejnych kolekcji marki. Endo, w formie ubranek sugeruje mnóstwo sposobów na pełne wykorzystanie chwil. W propozycjach marki odzwierciedlenie znajdują momenty z życia codziennego, takie jak: poranne ubieranie się, rodzinne gotowanie, wieczorna kąpiel czy układanie do snu – informują przedstawiciele sieci.

Na dwóch poziomach galerii handlowej Wola Park znajduje się ponad 180 butików i sklepów z kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów. A części rozrywkowej – dwupoziomowe kino pod szyldem Silver Screen, w obrębie którego mieści się sześć sal kinowych. Zorganizowano tu także klub fitness – Calypso z kortami do squasha, z którego jest widok na galerię handlową. Rozmieszczone dookoła centrum parkingi, w tym dwa dwupoziomowe, mogą pomieścić ponad 4 tysiące samochodów.

Wola Park to także wydarzenia promocyjne, rozrywkowe i edukacyjne. Na terenie centrum handlowego organizowane są liczne eventy. A wśród nich cyklicznie odbywające się pokazy mody, Walentynki, Ferie w Wola Park, Dzień Dziecka, Dzień Leworęczności czy Wakacje w Wola Park. Tak wykreowana atmosfera i atrakcje mają za zadanie sprzyjać rodzinnym zakupom. W najbliższym otoczeniu centrum znajduje się zabytkowy park Ulricha, a w nim unikalny drzewostan pochodzący jeszcze z XIX wieku. Dziś, podobnie jak w poprzednich stuleciach, Park Ulricha stanowi tradycyjne miejsce rodzinnych i towarzyskich spotkań mieszkańców Woli.