Kastor SA to producent koszul męskich i konfekcji damskiej. Marka obecna jest na rynku krajowym od 1990 roku, chociaż historia firmy – to prawie 40 lat tradycji i doświadczeń w branży odzieżowej.
Kastor jest laureatem wielu nagród zdobytych przez produkty firmy jak i przez samą firmę. Otrzymał wyróżnienia takie jak: Przedsiębiorstwo Fair Play 2000 – 2009 i Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2008 – 2009. W ofercie sklepu można znaleźć m.in.: koszule klasyczne, wizytowe, wyszczuplone (slim ) i sportowe (casual). Z kolei konfekcja damska Senso skierowana jest do Pań ceniących elegancję, ponadczasową klasykę.

Galeria Mazovia jest największym w Płocku centrum handlowym. Charakterystycznym elementem centrum jest przeszklony food court z widokiem na miasto. Mazovia położona jest zaledwie 7 minut od centrum Płocka, w dzielnicy Podolszyce, w rejonie ulic Wyszogrodzkiej, Armii Krajowej, Szarych Szeregów i al. Jana Pawła II. W Galerii znajdują się m.in. jedyne w płockim regionie marki: Media Markt, Stradivarius, H&M, KFC, Marks & Spencer, a także: supermarket Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Cropp Town, Carry, Delta Sport, Deichmann, Esotiq, Tally Weijl, Gatta, CCC, Wojas, Ryłko, Badura, Wójcik, Cocodrillo, Bartek, Kastor, Nike, Adidas, Drogerie Natura, Rossmann, Vobis, Apart, Yes, Kruk, Matras, Yves Rocher, Vision Express, InMedio, TP SA. W centrum zlokalizowany jest ponadto największy w Płocku klub fitness Pure oraz kids play.
Inwestorem centrum jest Lewandpol. Inwestycja o wartości ok. 180 mln zł ma zapewnione pełne finansowanie przez bank Pekao SA. Galerią zarządza King Sturge – międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości. Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield, a wsparcie w komercjalizacji zapewnia firma Mallson.

Port Łódź jest jednym z największych obiektów handlowych w regionie. Zajmuje 127 tys. mkw., z czego ok. 100 tys. mkw. przeznaczonych jest pod wynajem. Strefa rekreacyjno-handlowa z placem zabaw, sceną i zadrzewionym ogrodem obejmuje ok. 10 tys. mkw. Obiekt posiada także patio, łączące funkcje rekreacyjne i wypoczynkowe. W bezpośredniej strefie zasięgu kompleksu mieszka ok. 1,5 mln potencjalnych klientów. Ponad 33 tys. mkw. powierzchni kompleksu zajmuje IKEA. Do grona najemców należą Leroy Merlin, H&M, C&A, RESERVED, Cropptown, House, Mohito, Home&You, Cubus, Benetton, ExiSport, Saturn, RTV EURO AGD, Douglas i inni czołowi przedstawiciele krajowych i zagranicznych marek. Docelowo w Porcie Łódź znajdzie się ponad 200 sklepów i punktów usługowych o zróżnicowanej ofercie. Port Łódź zajmuje powierzchnię 127.000 mkw., w tym sklep IKEA (33.000 mkw.). W nowym obiekcie znajdzie się na parkingu zewnętrznym i w podziemnym garażu 4.500 miejsc parkingowych. Dojazd samochodem z centrum miasta zajmiuje 15 minut. W centrum obiektu powstanie strefa rekreacyjno-handlowa o powierzchni 10.000 mkw. z placem zabaw, sceną i zadrzewionym ogrodem.