W Gemini Park Tarnów zostaną uruchomione sklepy czterech sieci należących do LPP. Reserved znajdzie się na 733,4 mkw. powierzchni. House, marka z sektora mody przeznaczona dla młodych osób, będzie liczyć 219 mkw. Cropp, czyli sklep dla nastolatków, urządzony zostanie na 217 mkw. powierzchni.

W Gemini Parku uruchomiony zostanie także salon Home & You. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Tarnowie i okolicach. W Home&You oferowane są artykuły do wyposażania oraz dekoracji domu. Salon tej marki w Gemini Park Tarnów będzie liczył 212,3 mkw. powierzchni.

– Bardzo cieszę się z podpisania umów z LPP – podkreśla Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację galerii handlowej Gemini Park Tarnów. – Otwarcie butiku Home&You pozwoli rozszerzyć krąg klientów centrum o osoby interesujące się trendami w wyposażaniu i dekoracji wnętrz. Natomiast marki modowe należące do LPP wzmocnią ten sektor w naszym obiekcie – dodaje.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod Gemini Park Tarnów nastąpiło 22 października 2008 roku. Inwestorem centrum handlowego jest Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Wartość inwestycji wynosi około 500 mln zł. Finansowanie pochodzi głównie z kredytów bankowych udzielonych przez PKO BP. Otwarcie obiektu planowane jest na 25 sierpnia 2010 roku.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt liczący 80 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 41 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w północnej części Tarnowa, w sąsiedztwie gęsto zaludnionych osiedli mieszkaniowych. W odległości do 10 min. od obiektu mieszka 72 tys. Tarnowian (miasto liczy 116 tys. mieszkańców). W odległości do 30 min od obiektu zamieszkuje ponad 291 tys. mieszkańców Tarnowa i okolic. Niedaleko obiektu położona jest obwodnica prowadząca na wschód do Rzeszowa, a na północ do Kielc przez niedaleką Dąbrowę Tarnowską.